Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megtámadott egy kutya! (? )

Megtámadott egy kutya! (? )

Figyelt kérdés
Kutyasétáltatás közben történt, az én kutyám le volt maradva, mert épp a dolgát végezte (pisilt). Én közben elkanyarodtam, mivel tudom, hogy a kutyám dolg a végeztével azonnal fut utánam. De a kanyar után rámrontott egy rohadt dög, és elestem! A kutyám első dolga volt, hogy elkapta a kutyát és megharapta, majd elzavarta a francba! Utána jött oda hozzám, én a földön ülve rémülten pislogtam! A támadó kutya gazdáját sehol nem láttam, nem volt egy nagytestű, de azért úgy a lábam alá szaladt és a bokámba kapott, hogy ettől nyaltam el! Ezt én felháborítónak tartom, hisz semmit nem csináltam, és egy kutya egyedül kószálva az utcán csak úgy, nekem ront!!! Akárki akármit mond, én büszke vagyok a kutyámra (német juhász), hogy elzavarta a dögöt, mert hiába nem volt egy nagydarab, azért eléggé megijedtem!Egyébként SOHA nem támad a kutyám meg senkit és semmilyen kutyát, habár ilyen eset még nem is történt soha. De ez TÉNYLEG éles helyzet volt! Volt már veletek hasonló? Büszke vagyok rá tényleg!
2015. dec. 28. 13:08
 1/4 anonim válasza:
100%
Büszke is lehetsz rá! Velem nem igazán volt hasonló, max annyi, hogy a húgommal ütögettük egymást játékból (hogy mit reagál rá a kutyánk) és odaállt közénk, es ugatott :D meg mikor rossz kedvem van akkor megvigasztalt :) Nem hiába az ember legjobb barátja!:)
2015. dec. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

A te kutyád is ugyanúgy "felügyelet nélkül" szabadon volt. A hátad mögött, miközben nem látod, akár ijedtségből, akár bármilyen más okból ugyanígy "megtámadhatott" volna bárkit. Tehát te most olyasvalamiért szidsz mást, amit magad számára megengedsz, sőt, természetesnek veszel.

Ez igazából a no comment kategória.

2015. dec. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Ugyanaz jutott eszembe, mint a másodiknak...
2015. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ez nem jött be, mert egy 10 méteres pórázon volt a kutyám! Az meg póráz és főleg GAZDA nélkül, úgyhogy véletlenül sem ugyanazt csináltam, mint a gazda, aki önmaga nélkül sétáltatja a kutyáját! De nem is ez a lényeg! Első köszi, igen büszke vagyok a kutyámra! Ja, és attól, hogy én ott jövök, annyitól ha megijed a kutya, akkor meg még inkább érdekes, hogy mit kószál egyedül egy idegbeteg kutya, mert ha ennyitől megijed, nem lenne szabad elengedni.
2015. dec. 28. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!