Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan, mennyi időt játsszak...

Hogyan, mennyi időt játsszak naponta a három hónapos kiskutyámmal?

Figyelt kérdés

Lakásban lakunk, még csak egy hét múlva mehet utcára, akkor lesz meg a védettsége.

Én itthon dolgozom, szóval egész nap együtt vagyunk (persze van amikor el kell mennem, de ez még sosem volt több 4 óránál).


Általában kaja után szoktam leülni vele játszani. De nem tudom, ez meddig tartson. Nem akarom, hogy elunja, de azt se, hogy ő döntse el, meddig játszunk. Hány percet játszunk ilyenkor körülbelül? 10-15 perc elég?


Amikor a játék utáni alvás után felkel, akkor szoktunk "tanulni". Ül, fekszik stb.



2015. dec. 28. 17:31
 1/4 tothp ***** válasza:

játszani minél többet. Nem a mennyiség, hanem a minőség fogja meghatározni, hogy melyikőtök lesz a "falkavezér".


De ha ő az első kutyád, nem árt, ha kutyaiskolába mész vele. Könnyebben tanul (és neked is sokat kell tanulnod)

2015. dec. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha védett lesz, megyünk oviba/suliba, de az heti kétszer egy óra... A kérdés nem erre vonatkozott :S
2015. dec. 28. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem ne állj hozzá ennyire görcsösen

ez egy kutya, nem egy harcigép, amin ha egy rossz gombot nyomsz meg, akkor átalakul valami szörnyeteggé

játssz vele minél többet, ha meg aludni akar, aludjon, tanítgasd az alapdolgokra, ha nem hagyod a fejedre nőni (pl.: ha egy szobába nem mehet be, akkor nem engeded be, akármennyire is be akar jutni), akkor tudni fogja, ki a főnök

2015. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tothp ***** válasza:

Ja! Bocs, azt hittem,válaszoltam...

10-15 perc nem elég

2015. dec. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!