Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyanyugtató paszta szilveszt...

Kutyanyugtató paszta szilveszterre?

Figyelt kérdés
Van két kutyusom, egy nagyobb és egy kisebb, és szilveszterkor nagyon félnek, remegnek (természetesen bent vannak a házban). Az lenne a kérdésem hogy láttam ilyen nyugtató pasztákat az interneten, de még nem használtam ilyet, és meg szeretném tudni hogyha ilyet kellene használni a kutyák lenyugtatására akkor melyik márka, melyik fajta lenne a legjobb. Az egyik kutya egy 7-8 kg-os "extra nagy" (nem túlsúlyos) yorki a másik egy 17-18 kg-os keverék.

#szilveszter #paszta #Kutyanyugtató
2015. dec. 28. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
biztonságos kuckó, és tévé, vagy rádió.
2015. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is ezekre gondoltam, a házban abszolút melegben, kényelemben és biztonságban vannak, nem is vagyok az ilyen szereknek a híve, csak legvégső esetre gondoltam.
2015. dec. 28. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Még van rá időd. Elbattyogsz a dokidhoz és ő biztosan tud adni megfelelőt.
2015. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most már elég sokfélét lehet kapni, én SOS bonbont szoktam nekik venni, ez be is vált. De nem helyettesíti a nyugtatást, simogatást, csak könnyebb velük. Így is igénylik, hogy a közelükben legyek.
2015. dec. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a nyugtató paszta(vagy ahogy én ismerem bódító paszta) hatástalan egyik rokonunk kipróbálta de semmi hatása.
2015. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!