Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Féltékeny lenne ha látná hogy...

Féltékeny lenne ha látná hogy más kutyához is oda megyek, megsimogatom, ilyesmi?

Figyelt kérdés
Bnőmmel mennénk sétáltatni kutyusainkat,neki 1 nekem 1,lány-lány valyon össze vesznének(mondjuk egyik kisnövésű,másik meg elég nagy)/ féltékeny lenne kutyusom :S ?
2010. márc. 24. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
A kutyád nem féltékeny mert nem ember. Ha rendesen van nevelve akkor tudja a hogy te vagy a főnök, és elfogadja minden döntésed szó nélkül (tehát azt is ha te egy másik kutyát akarsz megsimogatni) ezzel pedig megelőzöd az emberek által féltékenységnek nevezetrt viselkedést. Azon kívül komolyan nem tudom mi baja lesz ha a másik kuyát kicsit megsimogatod és akkor ő egy pillanatig rosszul érzi magát.
2010. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Nekem nőstény,kistermetű kutyám van.Velünk szemben van két kutya,egy tacsi(hím) és egy labrador(nőstény) kutya.Egyszer odamentem vele,és simogattam őket,de nem volt semmi.Vannak kutyák,amik elviselik,de ha nagyon nagyon kötődik a gazdájához a kutya,féltékeny lehet.
2010. márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
Az én kutyám nagyon féltékeny, ha más kutyát is megsimogatok, de nekünk Pulink van, és ez szerintem a fajtára jellemző, hogy képes megsértődni. Próbáljátok meg, ha nagyon nem megy, akkor nem kell erőltetni, de szerintem nem lesz baj!
2010. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen

hát jó jó csak kicsit érezné magát rosszul,de a multkor is odajött egykóbór kutya kunyizni a kapunkhoz,kihajítottam neki egy kis kaját,ő már morgott rá (pedig 11 évalatt senkit/semmit sem bántott)

köszi :) még megírhatjátok hogy a ti kutyutok hogy reagált ilyenkor köszikösziköszi

2010. márc. 24. 19:50
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi am a pulik is olyan cukík :)
2010. márc. 24. 19:51
 6/9 anonim ***** válasza:

én ha megsimogatok más kutyust, az enyém is rohan oda, de ugyanúgy ha más megsimiz más kutyát (akit ismer), akkor oda is rohan:)

nehogy már kimaradjon, kis hízelgő:)

de van egy nő itt, aki nem simogathat más jószágot, mert a kutyája egyből morog.

és igenis van olyan, h féltékeny...nem ember..de vannak érzései. miből gondolod h ő nem lehet féltékeny??cöh

2010. márc. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Akiteki ***** válasza:
Hallottad már, hogy irigy kutya? Na ez nagyon is igaz. Igen, irtó féltékenyek tudnak lenni. De egy jólnevelt kutya elviseli.
2010. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

KI MONDTA HOGY NINCSENEK ÉRZÉSEIK? Azt mondtam ne képzeld embernek. Csak te látod féltékenynek. Igazából csak nemtetszését fejezi ki mert magát képzeli főnöknek, tehát azt hiszi neki jár a jó, az van amit ő akar. És amikor a gazdája olyan dolgot csinál ami a kutyának nem tetszik, akkor jelez... Ennyi. Ajánlanám annak a nőnek hogy kezdje el nevelni a kutyáját mert akkor mindenki jobban érzi magát.

Én azt simogatok akit akarok, mert minden kuyám tudja hogy hol a helye és hogy az én döntésem nem lehet megkérdőjelezni. Emellett boldogok, nyugodtak ami egy "féltékenységtől" acsargó kutyáról nem mondható el. :) Aki emberbarátot akar az keressen embereket. Én a kutyákat azért szeretem mert kutyák és nem emberek, ha emberi érzelmeket akarok akkor az emberekhez megyek.

2010. márc. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
szerintem így is nagyon boldog a kutyája. a nő meg nem hal bele ha nem simogatja agyon más kutyáját:)
2010. márc. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!