Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog, mopsz,...

Francia bulldog, mopsz, golden retriver, magyar vizsla, angol bulldog, leonbergi, angol cocker spániel, hogy jön ki egymással?

Figyelt kérdés
Ezeket a fajtákat szeretném tartani,persze tudom,hogy ez anyagiakat is kíván. Kb. egy hónapra mennyibe fog ez kerülni? Leonbergi meg mopsz ,az lenne a legfontosabb ,hogy jönnek ki,mivel köztük a legnagyobb a méretkülönbség. Leginkább menhelyről hoznám ezeket a kutyusokat!
2015. dec. 29. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Mármint hogy ezeket mind egyszerre?

Hát ehhez jó sok pénz, és nem utolsósorban rengeteg idő kell.

Na meg elég nagy lakás is. A leonbergin és talán a goldenen kívül mindegyik csak lakásban tartható.

Menhelyeken fajtatiszta kutyákat nemigen találsz, csak fajtajellegűeket. Ill. ha mégis fajtatiszta, akkor azzal valami eü. gond van általában (lásd pl. Noé Bulldogmentés).

Leonbergiből szerintem azt sem.

Havi szinten, ha mindezekből 1-1 példány van, akkor minimum 100 ezer Ft-al számolj, de ebben az extra állatorvosi költségek nincsenek benne (mentett bulldogoknál, mopsznál garantált...).

Szerintem először is 1 kutyával kezdj, meglátod majd mennyi időt (és pénzt) vesz igénybe az az egy is.

Egyébként bármely kutya kijön bármely kutyával, ha normálisan van nevelve, és a gazdájának van tekintélye.

2015. dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Szia, szerintem a golden és a vizsi kissé féltékeny típusúak. A cockert én makacsnak gondolom, és szerntem érzékeny is és szeret a középpontban lenni. A leonbergi eléggé egygazdás kutya, nem?
2015. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az etetésük szerintem alsó hangon úgy 200 ezer lehet. Nem?

Plusz az orvosi.

2015. dec. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De ha menhelyi kutyákat akarsz hazavinni, akkor nem édesmindegy, hogy milyen fajták? Amelyiket megszereted, és kijöttök egymással, azt vidd haza, ne a fajta alapján válassz, ez gyökérség.

Egyébként ennyi kutya tartásához gyakorlatilag milliomosnak kell lenni, plusz rengeteg hely és IDŐ kell hozzá, de ha ez mind megvan, akkor sok szerencsét. :D

2015. dec. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!