Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen ételt lehet adni egy...

Milyen ételt lehet adni egy 13 éves kutyának? És még meddig fog élni? ( Jagdterrier keverék lány kutyus) <3

Figyelt kérdés
A kutyám már 13 éves, alig hall. Egyik ismerősöm kutyája is ennyi idős és ő is csak ezt meg azt ad neki. nem sokmindent. Légyszi segísetek!!! És ha nem gond akkor azt is megszeretném tudni hogy körülbelül még mennyi van neki hátra?? :'( :( <3

2015. dec. 29. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Legjobb volna az állatorvost megkérdezni. Elkelne egy alapos, időskori kivizsgálás. Személyre azaz kutyusra szabva.

Az én kutyusom néha tartott saját magától diétás napot.

Bármennyi lehet még neki hátra. Ez ilyen negyvencentis kutyus, plusz a fejecskéje?

2015. dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Az én kutyámnak mindent adtam enni 15 évet élt akkor se végelgyengülésben halt meg
2015. dec. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves 1. válaszoló. igen körülbelül annyi
2015. dec. 29. 16:50
 4/7 A kérdező kommentje:
2. válaszoló. Hogyan halt meg a kutyusod?
2015. dec. 29. 16:51
 5/7 anonim válasza:
A méhében volt a két daganat
2015. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2vagyok el kellett altatni
2015. dec. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy tápot adj neki, vagy BARF módszer szerint etesd, ne össze-vissza! De én is azt tanácsolom, kérd ki állatorvos véleményét is! Hogy meddig fog élni, nagyban függ attól, hogy mivel etetitek, és hogyan viselitek gondját!
2015. dec. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!