Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha valamilyen...

Mit tegyek ha valamilyen állat megtámadta a kutyámat?

Figyelt kérdés

A kutyámat már 2x is megtámadta valami, vagy nyest vagypedig patkány. ( 13 éves a kutyusom) egy kissebb helyen van kb 3mx 3m. nem tud védekezni. már elég öreg. múltkor sötétbe mentem ki hozzá és elemlámpával világítottam és valami elszaladt ott a helyén. sztem patkány volt. mit tehetek hogy megóvjam?


Ui.: Azért van ott abba a 3x 3-as kis helyen mert a kerítésünk rossz és el tud szokni.

LÉGYSZÍ SEGÍTSETEK!!!! :(



2015. dec. 29. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. dec. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ebből a videóból egy szót sem értek :(
2015. dec. 29. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudod bevinni éjszakára legalább a folyosóra kutyust?

Vagy valami bombabiztos helyet összehozni ahová nem jut be más állat?

2015. dec. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz a videóból? Végig nézted?


Tök egyértelműen bemutat egy filléres,hatékony patkány csapdát!!! Még a 76 éves nagyfaterom is megértette és legyártotta.

2015. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2. válaszoló. nem tudom bevinni, ugyanis baba van a házba, és a kutyus nem szobatiszta. és van egy szobakutyánk és nem jönnek ki jól.
2015. dec. 29. 17:43
 6/7 A kérdező kommentje:
1,4 válaszoló. azt látom hogy patkányfofó csak azt nem hogy hogyan kell felépíteni!!!! Amúgy meg segítséget szeretnék és nem kiosztást!!! -_-
2015. dec. 29. 17:44
 7/7 anonim ***** válasza:
2015. dec. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!