Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki kutyamenhelyen dolgozik...

Aki kutyamenhelyen dolgozik mennyit keres?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy kicsit minimálbér felett ,de pontosan mennyit?
2015. dec. 30. 13:29
 1/8 bollocks ***** válasza:
41%
Alapvetően önkéntes munka, szóval semennyit.
2015. dec. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De én nem önkénteskén szeretnék dolgozni,akkor mennyi?
2015. dec. 30. 13:34
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Közmunkásként lehet csinálni. És annak megfelelő bért adnak (szóval a minimálbér alatt).
2015. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Amennyit a vezetoseggel kialkudott.
2015. dec. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Már ne is haragudj de inkább dolgozz valami más helyen és a menhelyre segíteni menj be esetleg. Szegény állatokat igy is épphogy el tudják tatani sőt van úgy hogy nem is tudják.Inkább légy önkéntes heti 1-2x,mint egy plusz kiadás :)
2015. dec. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

A menhelyeken önkénteskedni szoktak. Ott nem kapsz fizetést, mivel ők is adományokból élnek, örülnek ha ki tudják fizetni az állatorvost meg a kaját.


A sintértelepes sintér minimálbér környékén keres, de nem egy szívderítő meló, pl az utcáról össze kell szedni a több napos bűzlő dögöket, feltakarítani az úttestről az elgázolt állatok tetemét, szóval érzelmileg eléggé megviseli az embert, plussz ott vannak még az altatások, állatkínzások...

2015. dec. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Általában az "élni kevés, éhen halni sok" kategóriát lehet vele megkeresni. Persze menhelye válogatja, én tíz éve is többet kerestem gondozóként pénzes menhelyen, mint ismerősöm most kis vidéki alapítványnál. De megjegyzem, tíz éve sem éltem nagy lábon belőle, félrerakni legalábbis nem tudtam (és nem azért, mert luxuscikkekre költöttem volna minden pénzemet), na meg aránylag kevésnek éreztem az összeget a napi 10 óra szarvakarásért úgy, hogy egy rendeset megebédelni nem volt időm, mert egész nap pattogni kellett valamiért. Oda az ember csak felerészben azért megy, hogy legyen munkája, a másik fele lelkesedés, szóval nem árt valami adakozóbb kedvű jó állással rendelkező családtag, aki finanszírozza ezt a hobbit.
2015. dec. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
A többieknek meg mondom, hogy egyetlen menhely sem működhet csak önkéntesekkel. Olyan nincs, hogy valamelyik nap éppen nem ér rá senki, és akkor nincs se etetés, se takarítás, se állatorvosi kezelés. A menhelyeken vannak fizetett alkalmazottak, többen is, mert kell, muszáj, különben káoszba fullad az egész. Ha lettetek volna valaha is menhelyen legalább önkéntesek, tudnátok :)
2015. dec. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!