Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy a kutyám ne...

Hugipb kérdése:

Mit tegyek, hogy a kutyám ne féljen a tűzijátéktól/tűzijáték hangjától?

Figyelt kérdés
Első közösnek mondható szilveszterem lenne a 2,5 hónapos kiskutyámmal.Már lőttek fel próba gyanánt néhány tűzijátékot és ugatottrá vagy elszaladt (ezt mind a házban). És mivel valószínüleg nem leszek itthon hanem egy étteremben és nem tudom hogy fogja fogadni és nagyon féltem. Szerintetek mit kellene tennem?

2015. dec. 30. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
hát sajnos nagyon nagyon nem jó ötlet egyedül hagyni! én is egyszer egyedül hagytam a kutyusom egy két órára és amikor hazamentem a pisijében feküdt és utánna egy hónapig mindentől félt és mindenre rámorgott. depis lett szegénykém :( . mostmár kijött belőle de soha többet nem csinálnék vele mégegyszer ilyet.
2015. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

[link]


Jatszd ezt valami normalis hangszoron hogy valosaghu legyen eloszor halkan utana egyre hangosabban ha nagyon nem tud hozzaszokni vedd lejjebb a hangot kicsit, kozben csinalj valamit olvass mosogass vmi h lassa rajtad hogy teged nem zavar ez termeszetes es ne menj oda babusgatni hogy ne feljen. Ezaz ami mukodhet. De azert kicsit hosszabb ido kene mint par nap.

2015. dec. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magára szilveszter éjjel, ennyi. Ha te nem tudsz vele lenni, keress valakit, aki vigyáz rá.
2015. dec. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2016. jan. 8. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!