Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha az utcán egy kóbor kutya...

Ha az utcán egy kóbor kutya megtámad minket és morog meg harapdál és nem megy el akármit csinálsz mi a teendő?

Figyelt kérdés
Mész a boldba megtámad a kutya nagytestü meg egy kicsi és harapdálnak meg rohanak rám mikor támad az eb mi a teendő. Lekuporodjak vagy üsem rúgjam vagy ordítsak mit tegyek?

#kutya #támadás #agreszíó
2015. dec. 31. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Üssed, ahogy bírod, akkor majd elmegy.
2015. dec. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Múltkor elkaptam az álkapcsát mikor harapott volna még és szétfeszítettem neki,meg mondtam ha legközelebb is megtámad szétépem a száját.Nagyon erősek a dögök de ha már megtámad az életem meg a testi éppségem fontosabb mint az a rohadt támadó dög.
2015. dec. 31. 16:15
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Dögöljön meg, ha támad, tépd szét a pofájàt a fenébe, ha tudod. A gazdájának is azt kéne.
2015. dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
PFEFFER KO spré zsebbe és ráfújni a felét . Az tesz jót ilyenkor .
2015. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
44%
állj egy helyben és ne mozdulj, ne csinálj semmit és akkor elfog menni egy kis idő után .
2015. dec. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha lekuporodsz azzal csak olajat öntesz a tűzre. Tuti megrágnak. Húzd ki magad (nagyobbnak tettetni) és erőteljes mély hangon zavard el őket, közbe lehet a cipővel is dobbantani. Persze van olyan kutya aki erre is támad. Ott a nem mozdulás jobb opció. Sajna azt hogy melyik kell azt neked kell felmérned.
2015. dec. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!