Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vak akinek nem fél a kutyája...

Vak akinek nem fél a kutyája szilveszterkor?

Figyelt kérdés
A miénk nyugodtan alszik, néha morog vagy ugat egyet a durranásokkor. 10 hónapos spániel.
2015. dec. 31. 19:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Volt már ma egy ilyen kérdés, az ő kutyája sem fél a petárdáktól. Én azt mondom, hogy örülj neki.

2015. dec. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az első szilvesztert a miénk is nagyon jól viselte, meg sem rezzent. A másodikon majdnem rohamot kapott, annyira félt. Most vagyunk a harmadik szilveszteren: bebújt a szobámba az ágyam mellé a pokrócára. Néha kijön egy simiért mikor durrogtatnak, aztán visszavonul.
2015. dec. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az enyém sem félős szerencsére. Unokatesómék kutyái sem.
2015. dec. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az enyém is csak röhög rajta szerencsére. Durrannak a petárdák és oda akar menni, nem menekülni akar.
2015. dec. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
nekem macskám van és le se sz-rja, sőt ablakba is felmegy nézelődni. Kutyák miért csokiznak be úgy?
2015. dec. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
A macskák is becsokiznak, csak a tiéd ilyen Rambo, hogy különb a többinél.
2015. dec. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Az enyém sem fél, németjuhász és simán kint van ilyenkor is, szeme sem rezzen. De ugye náluk azért követelmény a jó idegrendszer. előtte szetterem volt, ő sem félt mivel nekik is állniuk kell a lövést.
2015. dec. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%
Bakker, most jutott eszembe: egyszer nem szilveszterkor eldobtam egy petárdát, az osztálytársnőm kutyája odarohant pont robbant, hazáig szaladt. Tudom genyóság, de fetrengtünk:)
2015. dec. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem nem vak, hanem max süket.


Amúgy van igen, a nem ideggyenge kutyák. De azért még kérdezzétek meg még 60000x-er.

2015. dec. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Lehet, egy-két szilveszternél macsó egy kutya. Aztán jön egy következő , amikor elkezd félni. Teljese egyéni, melyik, hogyan reagál a durrogtatásra. A lövésállóságnak köze nincs a petárda és a tűzijáték hanghatásához.

Sosem szabad teljesen biztosnak lenni, hogy a következő őrületnél is jól bírja.

2015. dec. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!