Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik, hogy a kutya nem fél...

Létezik, hogy a kutya nem fél a durrogtatástól? Ha csöndben van, az azt jelenti, hogy nem ébredt fel rá?

Figyelt kérdés

Első szilvesztere és kinti kutya. Felkészültem rá, hogy behozzam, ha fél, de a hangját se hallom. A kennelből nem tud kijönni.

Az ajtóból nem látok rá a kennelre, és úgy gondolom, ha csöndben van, akkor nincs gond. Minden durranásnál rohanok ki és hallgatózóm, de semmi.


2015. dec. 31. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól még fekhet teljes ízében remegve elbújva a fekhelyén, de lehet, hogy abszolút nem zavarja, menj ki és nézd meg.
2015. dec. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A páromat kiküldtem megnézni. Fekszik a helyén és csak arra kelt fel, hogy odament hozzá. Azért párszor majd még ránézünk.

Azért a fene esne ebbe a "kötelező" durrogtatásba...

2015. dec. 31. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem minden kutyát zavar feltétlenül a durrogás. Figyeljétek még egy darabig, de ha azt látjátok, hogy nincs gond, akkor tényleg nincs gond.
2015. dec. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nem süket xD??

Amúgy valamelyik kutyát nem érdekli/zavarja! Valamelyik fél tőle, valamelyik ideges lesz, de sokan játékként tekintenek rá!

Egyébként megértem az aggódásod, de ne félj, inkább örülj neki, egyébként ne okold a szilvesztert a durrogtatásért, ennek ez a rendje, na!

2015. dec. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem, nem süket :D Gyönyörűen reagál ha szólítom :)

Én meg már csak ilyen aggódós vagyok, de örülök neki, hogy nincs baja :)

2015. dec. 31. 23:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van.

A mi kutyánk is aludt, 9-kor még lementünk egy körre sétálni, azóta csak azt kifogásolja, hogy mi miért nem alszunk már. Belvárosban lakunk, orrba-szájba durrogtatnak, ő meg alszik. Amúgy vizsla. :)

2016. jan. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azóta még egyszer volt nagyobb durrogás, megnéztük, ki sem dugta az orrát a házából, csak felnézett és annyi :) Örülök neki nagyon :)
2016. jan. 1. 00:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Budapesten lakom, és a kutyám egyáltalán nem fél a hangjától.

Igaz benn van a lakásban, de voltunk sétálni is az előbb, megnézni a tűzijátékot. Egyáltalán nem zavarta a hang. Ugyanolyan volt, mint máskor:)

Bichon havanese kutyus:)

2016. jan. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!