Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A csapból is az folyt, hogy...

A csapból is az folyt, hogy az állatokra mennyire vigyázni kell szilveszterkor, mégis milyen sok az elveszett?

Figyelt kérdés

Akármerre néztem, TVből, netről is folyamatosan jött, hogy mennyire félnek, mindig milyen sok elveszik, megszökik. Én az enyémet őriztem, hiába utál bent lenni, behoztam, a durrogtatások után mehetett csak ki és lám, megvan. Mint tavaly is.

Közben olvasom az "elveszett" hirdetéseket. Hát nem tudom. Ti mit gondoltok? Ezek az emberek is biztos tudják, hogy mit kockáztattak amikor előbbre tartották a saját szórakozásukat a kutyájuk biztonságánál. Ha nem lennének tele a menhelyek, én lehet hogy ha megtalálnám vissza se adnám nekik az állatot. Szerintem nem érdemlik meg. Ti mit gondoltok?



2016. jan. 1. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Az én kutyám mondjuk kinti-benti kutya, tehát evidens volt, hogy a szilveszter éjszakát bent tölti, viszont pisilni pl kiengedtem. Ugyanúgy kiszökhetett volna, mint a többi. Tudom, hogy sok a felelőtlen gazda, de azért vannak véletlen balesetek. Arról nem beszélve, hogy én 3 órakor, még világosban elvittem sétálni, de már akkor is volt aki lőtte a petárdát. Szerintem túlzás azt mondani, hogy vissza se adnád nekik, mert nem feltétlen a gazdi tehet róla ha eltűnik a kutya.
2016. jan. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
26%
Az en kutyaim mindig kint vannak,sose engedjuk be a hazba.Szilveszterkor se.Megis megvan mind2.Osszebujnak es elvannak mint sz*r a fuben.Pedig a szomszed durrogtat megallas nelkul.
2016. jan. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden január elején ezen húzom fel magam.
2016. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:
Szerintem alap, hogy szilveszterkor a kutya bent van. Én is tüzijátékozok, még szép, hogy bent vannak..
2016. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!