Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baja a kutyámnak?

Mi a baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Kimentem és a kinti fotelen aludt egy vekony paplanon , ki akartam szedni alóla , hogy rátegyem de megfogta a szájával és morgott . Békénhagytam és késöbb mikor arrajártam megsimogattam de fel sem nézett és amikor lehajoltam , hogy lássam mi van vele szóltam hozzá és megint morgott . Azert érdekel mert eddig dose morgott rám szoval csinaltam valamit vagy mi ?

2016. jan. 2. 02:31
 1/7 bollocks ***** válasza:
Nem csináltál semmit, épp ellenkezőleg. Elfelejtetted megnevelni.
2016. jan. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Maskor sose morog és surun szoktam kimenni mindig felnéz nembánja ha simogatom
2016. jan. 2. 02:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos elrejtett valami kiflicsücsköt a takaróban:)
2016. jan. 2. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a baja, hogy nem kapott tőled egy istenes sallert ezért, hanem behódoltál neki, amikor befegyelmezett téged, aztán még vissza is mentél puncsolni neki. Némi tudatos nevelést illene elkezdeni, vigyétek kutyasuliba (nem az engedelmes feladatok miatt, hanem kapcsolatrendezés végett), mielőtt végigrágja a családot. Nem, az nem most lesz, de ha továbbra is így állsz hozzá, ne lepődj meg rajta, ha egyszercsak véresre rágja a kezedet, neadjisten az arcodat, ha még oda is hajolgatsz hozzá.
2016. jan. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 I.Vanda ***** válasza:
Azzal hogy rád morgott és ott hagytad csak erősíted benne a problémát. Legyél határozott. úgy gondolja hogy ő az alfa és te mint alattvaló ne pattogj neki mert ő ott fekszik ahol akar :D legyél következetes állíts fel szabályokat..csináld azt h csak akkor engedd felugrani a fotelre ha te hívod és követeld a helyet ki magadnak amikor úgy van kedved. :D
2016. jan. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alfa hím, véresre harapja majd a kezedet, jaaaj ne már. Imádjuk egymást a kutyánkkal, mért ne hagynám a kedvenc kajáját nála? Sérül az egóm?:)
2016. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló: nem sérül az egód, de a kutyának kell tudnia, hogy a gazda szava parancs. Lehet, máskor már parancsoltál meg neki dolgokat, amiből tudja, hogy te vagy fölötte. A kutya falka állat, akinek kell egy vezér. Ha te nem vagy az, ha nem tudtad elérni, hogy az legyél, akkor a kutya fejedre fog nőni, attól is függ, milyen fajta, és ő fog dirigálni, és igen, ha olyasmit tesz a gazda, ami nagyon nem tetszik neki, akkor akár meg is haraphatja.
2016. jan. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!