Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám erősen köhög és nem...

A kutyám erősen köhög és nem tudom mit tegyek. Gyógyszereket nem szívesen adnék neki, tudnátok valami egyszerű természetes gyógymódot?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 12:34
 1/7 anonim válasza:
100%
Sürgősen vidd állatorvoshoz.lehet hogy tüdőgyulladása van.jobbulast neki
2016. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az állatorvos biztos tudni fog.
2016. jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor a kuruzslás és a ráolvasás nem segít. Orvos tud hatékony gyógyszert adni rá.
2016. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A gyógyfüvek nem használnak kutyáknál. Állatorvoshoz vidd el!
2016. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor is el kell vinned egy szakemberhez, aki diagnosztizálja (látatlanban ez nem megy) és felírja a megfelelő szert, gyógymódot.


Továbbá, ha ez a szakember nem azonos az állatorvosoddal, akkor külön meg kell beszélned vele is, hogy kivel, mire, milyen kezelést alkalmaztok, ugyanis a természetes gyógymód és a nyugati orvoslás bizonyos esetekben üti egymást.


(Nekem olyan szerencsém van, hogy az emberorvosom nem zárkózik el az alternatív gyógymódoktól, sőt az állatorvosom maga is homeopátiázik. Érdekes módon a két homeós dokim szokott az első lenni, aki elzavar alapos kivizsgálásra, műtétre stb.)

2016. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Taknyos is? aktív? Az én kutyám felnyalt valami bacit, taknyos volt köhögött, de egyébként nem volt levert vagy lázas, játszott ugyanúgy. Az orvos ajánlott neki egy gyógynövényes köptetőt 4000 forintért (bioboltban 1500)amit meg bántam hogy megvettem, mert enélkül is helyre jött magától, mivel nem tudtam belecseppenteni az orrába. Úgyhogy én úgy vagyok vele ha a kutya aktív akkor nem beteg. Az állatorvos meg nem szent arra már rájöttem. Egy ismerősöm parvos kutyájára ráköltött több tízezret, minden nap visszahívta őket az állatorvos. Míg a másik kutyás egyszer se vitte el a parvos kutyáját és magától gyorsabban felépült, persze ez kutyafüggő is, de a parvot ha már megkapta nincs rá gyógyszer, pihenéssel egy kis joghurttal meg éheztetéssel lehet átvészelni. Persze ha a lelkiismeretfurdalást tudnak benned kelteni, hogy "milyen gazdi vagy" akkor sok pénzedbe kerülhetnek a drága nyálkásítók meg vitaminok meg mittomén.
2016. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek.
2016. jan. 2. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!