Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Debreceni állattartók! Tudtok...

Debreceni állattartók! Tudtok olyan boltot, ahol kimérve lehet kapni jó tápot?

Figyelt kérdés
Orijen, Acana, Taste of the Wild, Applaws, Natural & Delicious, stb... Vagy más jó összetételű gabonamentes tápot mérnek. Kutya és macska számára egyaránt. Illetve milyen árban van 1 kg?

2016. jan. 2. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Brit prémium nem lenne jó?
2016. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az nem gabonamentes, de köszönöm a javaslatot. Annál jobb összetételűt keresnék. :)
2016. jan. 2. 18:19
 3/3 anonim ***** válasza:
A Hatvan utca kozepe táján van egy bolt, a Segner tér felől nézve bal oldalban (Simba). Nekem macskám van, szóval ott volt többféle kimeros (árban is, stb), Royal Canin is, kimeros, azt tudom. Ősszel voltam ott utoljára, nem kaja miatt, nem nagyon tudom felsorolni részletesebben, nézz be hozzájuk. Emlékszem egy nagyon olcsóra is, meg Trainer is volt, de azt lehet nem bontjak meg. Viszont mi Trainert eszünk, azt tudom ajánlani, a cicám imádja.
2016. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!