Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a véleményeitek, és a...

Mik a véleményeitek, és a tapasztalatok keverék, labrador retriever, husky fajtájú kutyákról?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Labi-kuvasz keverékem volt csak, hatalmas vándorlási vággyal, extra toleranciával, türelemmel - jó terápiás kutya.

Önálló, makacs.

Gondolom ebből a labi volt a toleráns, türelmes, jó terápiás - de a mozgásigény, a szökősség az is fakadhat a labiból.

Huskyról csak videókat láttam, hogy valami megszállottja a mozgásnak :D

2016. jan. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem 8 hónapos husky- labrador keverékem van. Nagyon elven kutya, sok mozgást és törődést igényel. Mindenkit szeret, még idegeneket is. HÁtránya talán az, hol sokszor hiperaktiv, és benne van a falkaösztön- mindig jelzi az ajtónál hogy menjünk ki hozzá. Házőrzésre nem alkalmas. Egyébként egy kedves aranyos kutya, csak muszáj neki megszabni a határokat mert fejedre nőhet.
2016. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Áhh!

Ezek keverékek!

2016. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3%
Nekem nem kellene Husky busky!
2016. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Huskyról nem tudok nyilatkozni, bár tudom, hogy lehet makacs, ha olyan kedve van.

A labradorról, mint fajtatisztáról (rendes törzskönyves, unokatesóméknak van, de jól ismerem), ő nagyon türelmes, imádja a gyerekeket, és az embereket, természetes módon nagyon imád rosszalkodni, van egy ember,az uncsitesóm akinek minden gond nélkül szót fogad, álomkutya, aztán bárki másnál van, na ott már rosszalkodik, húzza a pórázt, stb:D Benne van a mehetnék állandóan, szóval azt ki kell elégíteni, és imád labdázni :) Ja, és nagyon okos, ami sokszor jó, de nem lehet csak úgy átverni, túlságosan tudja, hogy mi van:D


Nekem labrador agár keverékem volt, aki tacskónak indult méretét tekintve (kölyökként bedobták hozzánk), nagyon könnyű volt tanítani, bár szeretett rosszalkodni, amíg nem váltotta le a fogát, azért megszenvedtünk vele, mert mindenkit és mindent szétszedett, volt pár trükk, ami bevált, de mindent kipróbáltunk kb, ami a legtöbb kutyánál bejön, de nála nem jött be:D:D

Szökős volt, nagyon mehetnéke volt állandó jelleggel. Sok-sok foglalkozás mellett..

Viszont azt sosem felejtem el, hogy soha nem tanítottunk neki személyvédelmet, és nem is csibészeltük, viszont életében 3x volt olyan, hogy ha veszélyben érezte a helyzetet, akkor odadőlt a lábunkra, és addig ugatott, amíg nem ment el az illető :) Nem támadt egyszer sem, eszében sem volt, bár szerintem ha zűrös lett volna a dolog, akkor megvéd:) És ez nagyon sokat jelentett nekem, mert velünk mindig cuki volt, és mindenki mással is, idegen gyerekekkel, idegen emberekkel, de ösztönösen tudta, hogy ki az, aki rosszat akar :)

2016. febr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!