Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a legelső dolog amit tenni...

Mi a legelső dolog amit tenni kell mikor haza jön a kiskutya?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Békén hagyni.

Komolyan. Kell neki egy nyugis kuckó, ahova behúzódhat, legyen mellette enni és innivaló, és megvárni, amíg magától kimerészkedik. Nem kell hívogatni, meg utyuliputyuli, valószínűleg nagyon meg lesz illetődve. Legyél szem előtt, ennyi.

2016. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A tenyészető vele adja talán egy tányérját, vagy rongyát.

Tegyél le elé vizet, én letennék egy rongyot, amin az én szagom van, és kaját csak később.

Azon aludna, amin az én szagom van, vagy kicsit megfogdosnám a rongyot, amit hozott.

Ha nagyobb a kutyus, és megkapta az oltásait már, és kivihető, akkor azt kell tenni, amit minden költözéskor: fel kell mérnie a környéket.

2016. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi amikor hazahoztuk a kölyköt, elengedtük az udvarban. Megálltunk egy helyen ès bèkèn hagytuk, hogy ismerkedjen az új hellyel. Kb 15 perc után odajött mellènk. Akkor megmutattuk, hogy hol a vize, aztán a helyèt. Kaját csak este adtunk neki. Kb 3-4hètig a házban aludt, hogy szokja a helyèt.

De szerintem minden kölyök más, lehet, hogy a te kiskutyád több ideig szimatol, vagy csak fokozatosan távolodik el tőled. Majd meglátod.

2016. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!