Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek kit fog legjobban...

Szerintetek kit fog legjobban szeretni a kutya egy családban?

Figyelt kérdés

Nálatok hogy van? Kinek fogad,szót kinek nem,kit utál stb... Ha pl. az az ember akit ő legjobban elfogad vezérnek/alfának utál egy másik családtagot,a kutya is utálni fogja? Szerintetek van olyan hogy mindenkihez ugyanúgy viszonyul? Ilyesmikre gondolok de bármi ezzel kapcsolatosra. Fajtát,kort meg hogy honnan hoztátok is írhatnátok.

Nálunk egyébként szerintem mindenkit ugyanúgy szeret és mindenkinek szót fogad még az 5 éves öcsémnek is. :D Egyébkén ivartalanított labrador keverék szuka,ajándékba kaptuk még kiskorában.



2016. jan. 2. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk senki nem utál senkit, így azzal kapcsolatban nincs tapasztalatom.

Amúgy apámat választotta ki a foxim falkavezérnek, neki szót is fogad teljesen, utána jönnek a macskák, anyummal és öcsémmel a rangsor legvégén kullogunk.

2016. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fogad szót,mert én foglalkozom vele a legtöbbet !!!

Lassan 5 éves,Berni pásztor és kan.Nagyon barátságos de pl. ha azt mondom "Ül!",nekem leül,de ha bátyám mondja ezt vagy bármely más család tagom nem csinálja meg :D

13/l

2016. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Nekünk két keverék kutyánk van és egy magyar vizslánk. Mindhárman apát tartják a főnöknek, vagyis neki fogadnak szót minden esetben. Szerintem nálunk anyát imádják legjobban a kutyák mert ő eteti őket.
2016. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 I.Vanda ***** válasza:
100%

Nekünk egy 5 éves Moszkvai őrkutyánk van és nekem fogad szót meg bennem bízik a legjobban mer én sétáltatom meg tanítom meg játszok vele...de ha simire vágyik vagy kunyizni akar akkor inkább bátyámhoz vagy apámhoz megy :D

de érdekes mer ismerősünk 5 éves kislánynak is megcsinál alap parancsokat meg trükköket :)

2016. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy 8 éves border colliem van, csak én foglalkozom vele,( tanítom, etetem, sétálunk, játszunk, stb.) de amikor labdázunk és van más ember is a közelben rajtam kívül (lehet full idegen is) akkor neki fogja vinni a labdát. néha már idegesítő ez a szokás :) viszont az 5 éves jackiemet csak én érdeklem :D
2016. jan. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A mi kutyánk (német juhász) mindkettőnkhöz (anyám és én) hasonlóan viszonyult egész életében, bár én voltam vele többet. Változó volt, hogy melyik családtag ad neki enni.
2016. jan. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A párommal ketten lakunk együtt, mindkettőnket szeret és mindkettőnknek szót fogad a kutya (csivava).

Más rokonnak, ismerősnek akit gyakrnak lát örül, csóvál, de nem szereti ha hozzáérnek illetve semmilyen feladatot, trükköt nem hajt végre, ha ők kérik.

2016. jan. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A mienk 3 éves border collie, és apát tiszteli a legjobban, ő tudja a legtávolabbról fektetni, vele szebben sétál, de alapvetően szerintem engem szeret a legjobban, mert én foglalkozom vele, és a trükköket is, amit tanítok neki, csak az én kérésemre csinálja meg a legalapabbak (Ül!, Fekszik!, Marad!, Gyere!, Helyedre!) kivételével. Játszani is velem szeret csak igazából, vagy esetleg még néha az öcsémmel, de vele kevésbé. A nővéremet és anyát annyira nem tiszteli, de egy kis simiért, kajáért persze náluk is sorban áll:) 16/L
2016. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Anya, apa, 2 gyerek, 1 angol bulldog(8 hós szuka), 1 mix(3-éves staff+basenji+cane corso kan).

Játékban a gyerekeket szeretik legjobban, de amúgy a falkavezérhez(apa) mennek először, mindenhova őt követik.

2016. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!