Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam a kutyámat az...

Hogyan tanítsam a kutyámat az engedelmes viselkedésre?

Figyelt kérdés
A barátomnak van egy öt éves kutyája és nem igazán engedelmes, csak amikor olyan kedve van. Vajon még megnevelhető? És mondjuk egy kölyöknél hogyan kezdenétek?
2016. jan. 3. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a kutya iskola megoldaná nekem is van egy kezelhetetlen terrier kutyám és mindent szétrág szétharap ás csak ő még 5 hónapos gondolkoztam a kutya iskolán de rájöttem hogy még én magam is megtudom tanítani az illemte.
2016. jan. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezekről, a tanításról és a nevelésről, eleve a kutya működéséről, gondolkodásáról sok száz oldalas könyvet szoktak írni, és előadás sorozatokat tartanak, de még ez is kevés a megértéséhez. Ezt látni kell, csinálni kell. Ezt itt nem lehet megválaszolni. Ha valóban érdekel, akkor kezdj el belemerülni a témába, és járj el kutyasuliba.
2016. jan. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló, most tettél fel egy kérdést, hogy hogyan neveld meg az 5 hónapos terrier kutyádat: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__7470582-mit-c..

Ide mert azt írod, hogy azért nem viszed kutyaiskolába, mert te magad is elbírsz vele... Akkor most hogy van ez?

2016. jan. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*meg
2016. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2016. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!