Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol bulldog, Francia bulldog...

Angol bulldog, Francia bulldog, argentin dog?

Figyelt kérdés
Ezek a fajták ,hogy jönnek ki egymással? Kb. mennyibe kerül a havi etetés?(állatorvost nem számítva)
2016. jan. 3. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy hogy jönnek ki egymással, nem fajta, hanem nevelés kérdése.

A havi etetés attól is függ, mivel etetnéd őket. Szerintem 25 ezret simán számolhatsz.

A bulldogoknál pedig "bérletet az állatorvoshoz".

2016. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem Argentin Dogom van,Francia Buldogom és Kangalom. Megvannak nevelve és nincs velük gond. Még a lovainkal is jól megvannak.

Azt h havi szinten mennyit esznek még nem számoltam.

Nekem a Buldogom 10éves és soha nem voltam vele dokinál,csak ivartalanitás meg oltásokkor. De az tény h kényes fajták.

2016. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Boxer&Német dog&Farncia bullink van.A két nagy havonta 25 kg ACC energyt eszik meg.A kis bulli meg a csivi is abból csipeget.Ez kb havi 15-18ezer.A doki változó.A nagy dog nem annyira érzékeny bár nagy teste folytán odafigyelést igényel.Az argentin dog szinte ugyanez.A kis bullival eddig semmi gond.A boxer elnyűhetetlen.Legalábbis a miénk.Persze nem szabad elfelejteni hogy ezek és minden más fajta is tenyésztőtől származzon.Szánd rá a pénzt.
2016. jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!