Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megkapott a kutyám, nekem nem...

Megkapott a kutyám, nekem nem kell többé?

Figyelt kérdés
Véletlenül picit ráléptem a lábára (inkább csak a körmére), megsimogattam, hogy véletlenül volt, erre ő úgy, ahogy a bolhákat csípik össze, így belecsípett az alkaromba. Kapott egy pofont, és otthagytam. Másfél éves, de most azon gondolkozom, hogy megszabadulok tőle, szerintem egy kutya semmilyen körülmények között nem kaphatja meg a gazdáját...már nem bízom benne.
2016. jan. 3. 16:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Hát figyelj, te sem örülnél, ha rálépnének a lábadra, ezt nem direkt csinálta, csak reflexből. Ettől nem lesz belőle agresszív, kiszámíthatatlan vadállat, nagy hülye lennél, ha ezért megszabadulnál tőle.

2016. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
88%
Nem tudom milyen kutyad van, nekem egy 2 kilos yorkim es vele is elofordult...kb ketszer kicsit rakoppintottam az orrara es nalunk a varazsso a nem, rakiabaltam nem szabad meg h rossz..azota nem volt ilyen es eltelt kb 2 ev!ki kell harcolni h te vagy a falkavezer
2016. jan. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
78%
Valamit te rontottál el a nevelésében, nem vagy a szemében falkavezér.
2016. jan. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
79%
Normális vagy? Ha ralepnek a labadra és te visitasz egyet teged ki tettek a szuleid? Mi az hogy nem kaphatja meg? Megcsipett és? Te pofan vagtad és már nem kell... Undorító alak vagy . Tudják a szüleid hogy ezt akarod? Szegény kiskutya kár hogy az életet rád pazarolja
2016. jan. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
Ha hülye a gazdája, a kutya nem tehet róla.
2016. jan. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 yammiforever válasza:
87%
Nem kell megszabadulnod tőle! Ő ezt csak reflexből csinálta. Szerintem te is ezt tetted volna ha a kutyus helyében lettél volna. Megkérdezhetem milyen kutyusod van? Mert ez minden kutyánál másképp van.
2016. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
6%
Dde ha kidobod ugy dobbd ki h megtalálják hamar az álatvédök.
2016. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%

"szerintem egy kutya semmilyen körülmények között nem kaphatja meg a gazdáját"- szóval ha tapossák ütik verik, akkor azt az állatnak el kell viselnie??

Tudod, nem csak az ember tévedhet hanem az állat is. Ebben az esetben szerintem csak sima reflex volt. Ha most ezért képes voltál egy pofont lekeverni annak a szerencsétlen kutyának, akkor lehet, hogy korábban is bántalmaztad már (rugdosás stb)..A kutya jobban fog járni ha megszabadul egy ilyen vadbaromtól mint te.

2016. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

A szüleim már nem élnek, hatvan éves vagyok(:

Német juhász, kicsi korától hordtuk kutyasuliba, naponta tanulunk, játszunk vele, plusz séta. Engedély nélkül még a tányérjához sem nyúl. De ezek után nem bízom benne, unokáim vannak, így hogy engedjem a közelükbe? Csalódtam benne nagyon.

2016. jan. 3. 16:51
 10/26 anonim ***** válasza:
93%

Ennyi erővel a kutya se akar olyan gazdát aki a lábára lép és megpofozza.

Kérdező, add oda olyannak aki tud bánni vele. De ezentúl max pormacskát tarts, vagy plüsst.

2016. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!