Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen név (nevek)...

Szerintetek milyen név (nevek) állna jól a kan Szibériai Husky kiskutyámnak?

Figyelt kérdés

2016. jan. 3. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismered a Balto című rajzfilmet? Az én huskym (szuka) a baltobeli Jenna után kapta a nevét. :) De szerintem a Balto is nagyon szép név, ha az nem is fajtatiszta huskyt takar a filmben.
2016. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
51%
Az, hogy Tünemény.... bár az nem egy név, de nagyon édesek. Szerencsés vagy, hogy (ilyen szépséges) kutyád van . A nevet meg neked kell megválasztanod, ránézel és már tudod is mi illik hozzá. :D Írd le, mi/k ugrott/ak be és megmondjuk, h jó/k-e. Amúgy, most rákerestem a képére, h gyönyörködhessek és nekem a "Koppány" ugrott be. Picinek aranyos, nagynak meg vagány. ;)
2016. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első sorban én törzskönyvi nevéből próbálnék alakítani.



De amik még illenek egy huskyra- Démon,Diesel, Balto, Wily,Logen,Nelson

2016. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, minden kedves válaszolónak! A mese régen az egyik kedvencem volt. :) Nekem is a Balto jutott eszembe, illetve a Loki. Ugye a Balto-t így kell kiejteni: [báltó]. Valóban nagyon szép, fekete-fehér és kék szemei vannak.
2016. jan. 3. 20:31
 5/6 A kérdező kommentje:
A Démon is nagyon jó! Be is ugrott nem a Kutyabajnok c. filmben volt az egyik kutyusnak a neve? Hogy nem ugrott be?! :D
2016. jan. 3. 20:38
 6/6 anonim válasza:
Az én egyik kutyám Ronald /Roni/ de még a Hero /Hiro/=hős név tetszene :)
2016. márc. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!