Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért morog nagyon a kutyám...

Miért morog nagyon a kutyám hasa és miért kakil nagyon keveset?

Figyelt kérdés
Kb 2 napja nagyon keveset kakil, azelőtt rengeteget csinált. Most vettem észre, hogy iszonyatosan morog a hasa és az előbb a jutifalit se ette meg! Sétánál az volt az első, hogy füvet evett! Nagyon aggódom! Rögtön menjek vele orvoshoz? Nem is kapott semmi olyat amitol szorulasa lenne ezert nem tudom mire velni! Tudom sok ilyen kerdes van mar bocsi! De azert koszonom a valaszokat!!!

2016. jan. 4. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézesd meg, ha nincs étvágya az nagyon nem jó jel!


Remélem semmi komoly

2016. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Gyomor-bél hurutja van. Adj be neki széntablettát és Bolus adstringenst és csak száraz háztartási kekszet adj neki.
2016. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged, még ma vidd orvoshoz.
2016. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha kutyorog a hasa,akkor nem lesz szorulása,inkább hasmenése.


A napi kajáját megette rendesen vagy ott hagyta?


Egy kis rizs főzz neki meg,illetve ha van csirkemell otthon azt is. Majd azt add oda neki.

2016. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na mentünk orvoshoz és ő is a széntablettát ajánlotta! Majd meglátjuk mi lesz! Azt is mondta, hogy nem kell ilyen rizses diéta...ugyanugy kaphatja a rendes kaját! Azt megette de pár szemet hagyott, de az szokta néha! Koszonom a válaszokat!
2016. jan. 4. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!