Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert van dudor a kutyam oldalan?

Miert van dudor a kutyam oldalan?

Figyelt kérdés
Ma este vittem le setalni a 4 eves angol cocker spanielemet, es azt vettem eszre h nyuszog es emelgeti a labat. Ez har elmult neki. Par orara ra megint nyuszogni kezdett de akkor nem csak a labat emelgette hanem eszrevettunk egy dudort az oldalan. Folyamatosan nyuszog es ugy tunik elegge faj neki, bar amikor levittuk setalni azert ment pisilt kakilt, jatszani is probalt. Mit tegyunk? Mi lehet a baja?

2016. jan. 5. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyetek?! Ezt nem kiirni kellett volna,hanem orvoshoz vinni...

Amikor en felfedeztem az ido kutyamon a dudort,mar elorehaladott daganata volt,es sajnos nem tudtak megmenteni. szerintem siessetek,ha fontos a kuty.

2016. jan. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Daganat lesz.. Sürgôsen Vidd dokihoz !
2016. jan. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most reggelre eltunt. Akkor is valoszinu h daganat?
2016. jan. 5. 06:08
 4/5 anonim ***** válasza:

ha egyik pillanatról a másikra lett ott egy dudor, az nem daganat lesz, főképp, ha csak úgy eltűnt

viszont az aggasztó, hogy fájdalmai voltak, érdemes lenne elvinni dokihoz

2016. jan. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SzMHZs ***** válasza:
Ilyenkor orvos, ha a kutyának fájdalmai vannak, bármi rendellenességet láttok, olyankor mindig orvoshoz kell vinni. A lábemelgetés lehet attól is, ha lesózták a járdát, kicsípte neki a só. A dudorra meg tényleg figyeljetek és vegyétek komolyan, az én egyik spánielemnek is volt és műteni kellett.
2016. jan. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!