Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fressnapf-ba lehet kapni...

Fressnapf-ba lehet kapni kutyacipőt?

Figyelt kérdés

Ha igen, mennyibe kerül? Kistestű kutyusom van.

A só ellen kéne védeni a kutyám mancsait, végig sántította a ma reggeli sétát.



#kutya #só #cipő #Fressnapf #miért nem lehet homokkal felszórni a járdákat? :(
2016. jan. 5. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Tavaly még lehetett, volt olcsó szutyok, meg nagyon drága, de feltehetően jó minőségű.

Én az olcsóbbikat vettem, de nem biztos, hogy bárkinek is javasolnám. Sérülés miatt kellett a kutya egyik lábára, de folyton lecsúszott róla, nem lehetett rendesen rögzíteni, és viszonylag gyorsan el is kopott.

2016. jan. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha lehet még venni olyat, aminek vastagabb műanyag a talpa, akkor olyat vegyél. nem kényelmetlenebb a kutyának, mint a zoknis (egyiket se fogja szeretni), de nem is fog kiszakadni és kicsit jobban is tart szerintem.
2016. jan. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nemsokára indulunk a Fressnapf-ba, remélem találunk, különben nem tudom hogy viszem ki sétálni.. :/
2016. jan. 5. 17:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha vazelinnel bekened séta előtt, az is védi. Otthon meg lemosod, és kész.
2016. jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Cipő nem vált be, vazelin bevált. Probléma megoldva. Köszönöm a segítséget. :)
2016. jan. 6. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!