Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyacipő ér valamit?...

A kutyacipő ér valamit? Érdemes vennem?

Figyelt kérdés
2016. jan. 7. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Ha a kutya meg tudja szokni, akkor nagyon jó véd télen az éles jégdarabok, felsózott/felszórt részeken.

Vannak érzékenyebb talpú kutyák, akiknél ez nagyon hasznos. Védi a tappancsát és normálisan lehet sétáltatni ilyen zimankóban is.

2016. jan. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha jó a cipő, akkor igen. még az olcsóbb zoknis változatok is védik a kutya lábát, de azok a sózásra használt cuccoktól elég hamar kiszakadnak, kikopnak, ha nem véded még külön valamivel. most árulnak egy lufiszerű gumi valamit, elvileg könnyű feltenni és nem zavarja annyira a kutyát, nem tudom, az mennyire nem szakad ki... ha meg tudja szokni, akkor szerintem a legjobb aminek kicsit vastagabb műanyag/gumi talpa van (a nagyon drágák már ugyanúgy hajlanak a kutya lábával, nem merevek), nem szakad ki, szerintem jobban fent is marad. a lába sem fázik benne.
2016. jan. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 evimeri ***** válasza:
Az én kutyáim amint rájuk adom már le is szedik. Szerintem, ha nem órákig tartó sétára mész vele akkor fölösleges. Fél vagy egy órás sétát kibír cipő nélkül is. Séta után otthon most le a lábát tiszta vízzel.
2016. jan. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kutyámnak volt, de mivel mindig leesett róla, elhagytuk. Séta után megmossuk a lábát langyos vízzel, tökéletesen elég.
2016. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2017. jan. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!