Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy husky kutyát (ami ugy-e...

Egy husky kutyát (ami ugy-e elég nagy termetu) teherbe tud-e ejteni egy nagyon kicsi nővésü kutya?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy ha a kutya vemhes a cicije megdagad é elhull korulotte a szor. Az enyémnek eléfura cicije van és nem tudom eldonteni h lehete terhes. kb4-5 hete beszokott hozzank ez a kis korcs, amikor az en kutyam ki volt engedve.Vajon tudnak parosulni a méret ellenére?
2016. jan. 7. 11:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szinte bármi megeshet.
2016. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Megoldják, a szuka leguggol neki.
2016. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az én kutyám husky-tacskó keverék. Nem viccelek. :) Imádom, nagyon intelligens, ugyanakkor kajla, mint egy kölyök, pedig már 9 éves.
2016. jan. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Elég ostoba vagy. Ha nincs normális kerítésetek akkor ivartalanítsd a kutyádat. És ne nevezz más kutyát kis korcsnak.
2016. jan. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A kutyád vidd orvoshoz, és azonnal megmondja mi van. Egyébként igen, be tudja fedezni a kicsi kutya a nagyot. Láttam már kaukázusi-tacskó keveréket. A szuka lefeküdt a kannak.
2016. jan. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hogyne tudnának párosodni...


A helyedben inkább örülnék, hogy az a "kis korcs" szokott be hozzátok, mert a szomszédéknak egy nagydarab eb konkrétan elbontotta a fél kerítést, hogy bejusson a tüzelő szukához.

Ha nem akarsz baleseteket, érdemben tegyél ellene.

2016. jan. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 bollocks ***** válasza:
79%
A te nagy korcsodat felcsinálta egy kicsi korcs, mi ezzel a gond? Lesz sok még kisebb korcsod.
2016. jan. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Persze, teherbe tudja ejteni. Vidd a kutyádat orvoshoz, és ivartalaníttasd, akkor megkíméled a kutyád szervezetét is meg a pénztárcádat is.
2016. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ez a kistermetu kutya is szétrágta a keritést.Amugy meg azért nevezem kis korcsnak mert korcs és nem fajtiszta , de amugy ot is szeretem mert a nagyszuleim kutyájárol van szo

.Koszonom a válaszokat

;)

2016. jan. 7. 19:03
 10/15 bollocks ***** válasza:
A tied is keverék :)
2016. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!