Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Férges a kutyám, mit tegyek?...

Férges a kutyám, mit tegyek? Elkaphattam?

Figyelt kérdés

Kihányt a kutyám egy férget! Rendszeresen féregtelenítem 2-3 havonta!!! Sosem volt még férges, a székletében nem láttam semmi rendelleneset, annyi a tünet hogy gyakran hány, de azthittem a habzsolás miatt. Sokat vagyok vele, félek elkaptam,mit tegyek?

Ő már kapott féreghajtót! Segitsetek!!!


2016. jan. 9. 08:30
 1/10 anonim válasza:
Mondjuk, esetleg, taláán el kéne vinni állatorvoshoz.
2016. jan. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igeeen, talán az állatorvos adta be neki a féreghajtót!!!!
2016. jan. 9. 09:22
 3/10 anonim ***** válasza:
A haziorvosod segit hogy hova, melyik orvoshoz menj
2016. jan. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért egy 3 havonta féregtelenített kutyánál nem kellene férget hányni. Milyen féreghajtót kapott?
2016. jan. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Igeeen, talán az állatorvos adta be neki a féreghajtót!!!!"


Az se rossz, ha nem tudod, ki adta be neki a féreghajtót, amit elméletileg neked kéne beadni... VIDD ORVOSHOZ, ne itt kérdezősködj! Itt nem fogunk tudni segíteni!

2016. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

# 5/5 te tényleg ennyire sötét vagy? Ott írja hogy orvos adta be neki most is a féreghajtót. 2x is leírta de csak lovagolsz a témán. Előtte ő maga, most orvos.


Kedves kérdező. Tessék elmenni háziorvoshoz. van olyan féreg ami emberre is terjed. Az orvosod majd útbaigazít.

2016. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! VITAMINTHE pasztát kapott! De az ürülékében nem láttam semmit.

Én is voltam orvosnál, kaptam VERMOX gyógyszert, úgyhogy remélem megoldódik a probléma. :)


ui: kedves okoskodó, máskor olvasd el a kérdést 2x, mielőtt valaszolsz. :) ;)

2016. jan. 10. 18:13
 8/10 anonim ***** válasza:
MA paszták szinte semmit nem érnek. Használj akár Drontal tablettát.. Jobban jársz.
2016. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Orvos adta be i valasztasa volt koszonom a valaszt..
2016. jan. 10. 21:45
 10/10 A kérdező kommentje:
Ő választása volt* bocsi.
2016. jan. 10. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!