Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok az Albadog...

Mit gondoltok az Albadog center ről?

Figyelt kérdés
Van egy 6éves keverék kutyusom és szeretném kutyaiskolába vinni.A közelünkben van az Albadog (10perc séta) viszont hallottam már hogy a foglalkozás vezető elég bunko...viszont azt nem tudom, hogy mennyire eredményes a munkája mert ha tényleg jól bánik a kutyámmal akkor elviselem bármilyen ember is. Szóval az a kérdésem hogy szerintetek mennyire jó ez a kutyasuli vagy inkább vigyem a k-9be (kocsival 5perc+amíg beimádkozzuk a kutyát az autóba)

2016. jan. 9. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazából mindenkinek más szimpatikus.


Kutya nélkül nézz meg egy foglalkozást,hogy beszél a tanítványokkal az oktató,hogy zajlik egy foglalkozás.Illetve személyesen is beszélj vele.Aztán el tudod dönteni,hogy szimpi e vagy sem.


Pedálul helyi suli nekem szimpi,meg az oktatók is. Tudom hogy zajlik náluk egy oktatás.Még gyerekként voltam ott kutyástáborban.


Viszont több ismerősöm kocsikázik fél-1 órát egy másik suliba,mert nekik nem szimpatikus senki,meg az egész ahogy fel van építve.Senki sem egyforma.


Akár mindkét suliba elmehetsz beszélhetsz az oktatókkal,gazdikkal megnézel egy foglalkozást,amelyik szimpatikusabb oda járj :)

2016. jan. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Más típusú a kettő, nem csak a kiképző miatt. Szvsz a mendemonda nem alaptalan, de kinek mi jön be. Az albadognál 12 alkalmas tanfolyam van végig ugyanazzal a csoporttal, a K-9nél folyamatosan lehet becsatlakozni, havidíjért heti 3 foglalkozás, vagy csak egy-egy alkalmat fizetsz. Az első óra mindkét helyen ingyenes ha jól tudom, nem kell rögtön elkötelezned magad, ezért az a legjobb, ha személyes kipróbálás után döntesz.
2016. jan. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!