Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Mit csináljak? A 11hónapos kölyök kutyámat megtámadta egy 5× akkora kutya.

Éppen nem én vittem sétálni mikor egy 5× akkora kutya megtámadta. Hítuk az állatotvost, de nem vette fel. Egy másik felvette, de csak később tud rendelni. Most csak itt sír ès remeg, és nem tudok rajta segíteni. Magyon szoros kapcsolat van köztünk. Légyszi segítsetek.

Keress kérdéseket hasonló témákban: kölyök, baleset, támadás, kutya

2016. jan. 9. 13:26  Privát üzenet  

A válaszok
Azt,hogy milyen sebei lettek,nem ártana leírnod és anna megfelelően tudnánk válaszolni.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2016. jan. 9. 13:32 Privát üzenet
Én elvinném az orvoshoz most azonnal ha van szíve biztos segít :c

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2016. jan. 9. 13:33 Privát üzenet
Hol laksz? Milyen sérülései vannak?

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2016. jan. 9. 13:39 Privát üzenet

A kérdés, hogy mi történt? Ha megsérült, komolyabban, akkor nem tudsz mást tenni, mint nyugalomba helyezed, minél kevesebbet mozgatod, illetve minél kevesebb mozgást engedélyezel neki, amíg elérhetővé válik az állatorvos. Esetleg felkeresel egy non-stop klinikát, ahol van sürgősségi ellátás. Ha inkább csak a trauma miatt sír, és remeg, akkor is az a legjobb, amit tehetsz vele, hogy elviszed orvoshoz, de addig is magad mellett tartod, ölbe veszed, átöleled, nyugtatgatod.

Jobbulást neki!

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2016. jan. 9. 13:43 Privát üzenet

Nem tudunk segíteni, ha nem írid meg, mi lett a kutyáddal. Lett valamilyen sérülése, vagy az ijedtségtől sír? Ha sérülése is van, mielőbb vidd el állatorvoshoz. Ha nem lett komoly baja, csak megijedt, akkor nyugtasd meg, legyél vele.

Írd meg konkrétabban, hogy mi történt!

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2016. jan. 9. 14:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy amstaff/pitbull/bull típusú kölyköt tényleg annyira nehéz felnevelni? Találtam egy 3 hónapos kölyköt, mit tudtok ajánlani?
Kb. hány hónapra van szükség ahhoz, hogy egy kölyök kutyával kutya-gazdi kapcsolatom alakuljon ki, és már el tudjak menni iskolába, és otthon hagyhassam délelőttre? És nem "szeressen" bele másba?
11 hetesen lehet egy kutya szobatiszta?
Fedeztetés után érdemes progeszteronszintet nézetni?
Honnan tudom, ha az éppen ellő szukának elakad egy kölyök a szülőcsatornájában, és emiatt állatorvost kell hívjak?
Szuka kutyánk ivartalanítása nem lesz késő? Megéri?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!