Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? A 11hónapos...

Mit csináljak? A 11hónapos kölyök kutyámat megtámadta egy 5× akkora kutya.

Figyelt kérdés
Éppen nem én vittem sétálni mikor egy 5× akkora kutya megtámadta. Hítuk az állatotvost, de nem vette fel. Egy másik felvette, de csak később tud rendelni. Most csak itt sír ès remeg, és nem tudok rajta segíteni. Magyon szoros kapcsolat van köztünk. Légyszi segítsetek.

2016. jan. 9. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt,hogy milyen sebei lettek,nem ártana leírnod és anna megfelelően tudnánk válaszolni.
2016. jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én elvinném az orvoshoz most azonnal ha van szíve biztos segít :c
2016. jan. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Milyen sérülései vannak?
2016. jan. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kérdés, hogy mi történt? Ha megsérült, komolyabban, akkor nem tudsz mást tenni, mint nyugalomba helyezed, minél kevesebbet mozgatod, illetve minél kevesebb mozgást engedélyezel neki, amíg elérhetővé válik az állatorvos. Esetleg felkeresel egy non-stop klinikát, ahol van sürgősségi ellátás. Ha inkább csak a trauma miatt sír, és remeg, akkor is az a legjobb, amit tehetsz vele, hogy elviszed orvoshoz, de addig is magad mellett tartod, ölbe veszed, átöleled, nyugtatgatod.

Jobbulást neki!

2016. jan. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudunk segíteni, ha nem írid meg, mi lett a kutyáddal. Lett valamilyen sérülése, vagy az ijedtségtől sír? Ha sérülése is van, mielőbb vidd el állatorvoshoz. Ha nem lett komoly baja, csak megijedt, akkor nyugtasd meg, legyél vele.

Írd meg konkrétabban, hogy mi történt!

2016. jan. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!