Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a kutya alá?

Mit tegyek a kutya alá?

Figyelt kérdés

Eléggé nedves a házalja,ahogy ki be járkál raktam alá egy fóliátazon meg egy párna van, van 5 db az előző kanapéról,de az sem szárad hamar ilyen időbe.

Gondolkodtam rajta,hogyhu garocellra tennék szönyeget, ( filc szőnyeg,aminek fehér az alja) de hamar átázna az is,bár talán könnyebben száradna.

Azt mondják a szalma jó,de nem akarom,hogy esetleg bolhás legyen vagy mittudom én..


2016. jan. 10. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szalma. Bolha ellen meg bolhanyakörv.
2016. jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nedves a talaj, akkor én nem közvetlenül arra tenném a kutya fekhelyét.


Nekünk mondjuk kutyaházunk van és kint van a kutya, de egy kb 8 cm átmérőjű akác farönkből vágtam 4 darab kb 5 cm magas henger alakú lábat, és azt tettem a kutyaház alá, hogy ne a talajon legyen.


Hasonló megoldásban gondolkozzál szerintem. Jó egy régi rossz bútorlap, vagy bármi hasonló.

2016. jan. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bármiféle szőnyeg, párna azonnal átnedvesedik. Így nem csak magát, hanem az alatta lévőket is szárítania kellene a kutyának a testhőjével.

Szalma a megoldás és az alap az fa legyen. Bár én papírdobozokat használtam két-három rétegben a kutyaházban a hosszú szőrűeknél.

2016. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szalma a legjobb.

Attól nem lesz bolhás, a bolhát másik állattól kapja el, nem a szalmától.

2016. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindegy,hogy milyen talajon van,mert ha esik az eső igy is ugy is vizes lenne.. meg van emelve a ház, nem a talajon van. Belül nedves a fekhelye,ezt le is írtam! Nem a ház alja kívülről vizes,hanem a belseje nedves,ahol fekszik,mert ki be járkál.
2016. jan. 10. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!