Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámat (nőstény labrador)...

A kutyámat (nőstény labrador) ivartalanítottunk másnapra teljesen lebénult a hátsó két lába és belázasodott az orvos adott neki gyógyszereket de éjjel meghalt. Volt valakinek már ilyen? Rutin műtétből halál?

Figyelt kérdés

2016. jan. 10. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Majdnem, vegulis kb 7évet èlt még de mutét utàn 1évvel bepisilt es elete végéig egyre rosszabb lett. Kicsi voltam szüleimet àtvàgta az orvos megetette h fajta betegseg es mütét nélkül is ez lett volna. Irt megfàzàs elleni gyógyszert a kutyànak,pisitöl mentek ra a legyek legyektöl nyüvek...
2016. jan. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tessék? Ezt nem akarom elhinni. Én a macskámat ivartalaníttattam, körülöttem pedig sokan a kutyájukat, de semmi baj nem volt. Nagyon sajnálom, egyszerűen nem értem mi történhetett. Orvos mit mondott? Én elgondolkodnék a jogi úton, amennyiben anyagilag megengedhetném és van rá lehetőség.
2016. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell pénz a kamaranàl kell jelenteni az esetet bàr orvosok egymàst védik
2016. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Boncolási jegyzőkönyvvel, ha orvosi műhibát tár fel, mehet a Kamarához a feljelentés.
2016. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta cukorbeteg volt de ezt nem tudta 100%an bizonyítani
2016. jan. 10. 15:09
 6/15 anonim ***** válasza:
A cukorbetegségtől nem ez történik... boncolás, jegyző, feljelentés a Kamaránál. Részvétem a kutyusért!
2016. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Résztvétem.

Bocsánat, nem vagyok állatorvos. Szerintem nem kellene azonnal műhibára gondolni és "vért" kívánni. Igen sajnos van olyan, hogy rutin műtétet nem élnek túl, szerencsére nagyon ritkán.

Minden műtétnek van rizikója, embernél is. Boncolás, hogy kiderüljön mi okozta, kellő gondossággal jártak-e el, főleg hogy ha lehet ne történjen meg mással.

2016. jan. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
részvétem, de érdemes lenne jogi útra menni ezzel. Ivartalanítástól nem fog így elpusztulni. Cukorbeteg mi? ugyanmár...
2016. jan. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sehol nem írta a kérdező,hogy öreg lett volna
2016. jan. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
3éves volt ...és nemcsak egy állat volt ő a barátom volt a legjobb. Több érzés volt benne mint benned és ahogy látom esze is több volt mint neked
2016. jan. 10. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!