Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiképzéshez milyen jutalomfala...

Kiképzéshez milyen jutalomfalatot adjak a kutyámnak amit rágás nélkül könnyen lenyelhet?

Figyelt kérdés
A virslit, párizsit, májat nem bírja a gyomra és hasmenése lesz tőle. Az állateledeles boltokban pedig keményebb jutalomfalatokat láttam csak.

2016. jan. 10. 20:54
 1/8 bollocks ***** válasza:
66%
Sajt/apró tepertő.
2016. jan. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Van, akinek a felkockázott alma vált be. Az jót tesz az emésztésnek :D
2016. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy összetevős jutalomfalatok: szárított nyuszi, szárított kacsa, szárított bari stb. Ha kell, elvileg otthon is leszáríthatod, én a Fresiből szedtem fel egy adagot valamelyik nap (nem értem rá), a vékonyabbja pont olyan kemény, hogy kézzel is apróra lehet tépni.
2016. jan. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Frolic. Jutalomfalatnak tökéletes. Puha, könnyen törhető, én ezt használom. :)
2016. jan. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szeletelt virsli
2016. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocs, nem láttam, hogy nem bírja.


Marhaszív? Azt is szokták ajánlani

2016. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a segítséget! Ment a zöld kéz :)

Majd szépen sorban kipróbálom melyik nem viseli meg a gyomrát, szerencsére nem válogatós a kutyusom.

2016. jan. 11. 20:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem picike kutyám van, kicsi álkapoccsal. Neki is puha dolog kellett, ráadásul olyan, amit tényleg nagyon apróra lehet vagdosni. Léteznek puha falatok, nekünk valami kis rudak vannak. Az interneten is találtam félnedves cuccot.

Vagy tényleg mondjuk sajt. Az előző kutyám bármit megtett érte.

2016. jan. 12. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!