Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszik, iszik szülés...

Miért nem eszik, iszik szülés után a kutyánk?

Figyelt kérdés

1 hete szült, 8 kölyköt. 6 éves, keverék, közepes termetű.


Keveset eszik nagyon, inni pedig semmit nem iszik. Hiába próbáltunk tejet adni neki, azt sem. Tejfölt eszegeti csak, de nem sokat. Nem fog kiszáradni? Vizeztem az orrát, száját, hogy érezze, hogy ez kellene neki, de semmi, lenyalogatja de nem iszik.


Segítsetek légyszi, mit tegyek??


2016. jan. 10. 23:29
1 2
 1/16 anonim válasza:
92%
Én hívnék egy állatorvost, mert a szoptatás is sokat kivesz belőle, nekem anno a kutyusom kb 10 kilót fogyott. Nem normális, hogy nem eszik, és nem iszik.
2016. jan. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Fontos lenne, hogy mielőbb lássa állatorvos!
2016. jan. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Hívj orvost hozzá, az ég áldjon meg. Miért nem eszik, elvettétek tőle az alig született kölyköket? Mert akkor ne csodálkozz, de remélem ennyire aljas emberek nincsenek..
2016. jan. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Mióta nem iszik? Muszáj lenne neki inni. Amúgy a viselkedése milyen? Felkel, járkálgat?
2016. jan. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%

Kíváncsi lennék ha kutyák lennétek mennyire preferálnátok az ivartalanítást. Szerintem kiemelten barbár szokás.


Én megértem egyébként nem akar senki felesleges kutyát. De más viszonylatból nézem most. Miért kéne azért ivartalanítani a kutyát, mert nem eszik rendesen? Ezért építsen időgépet? Bírom az olyan kérdéseket mikor fiatal pár hónapos kutya ugrál, pattog, játszik és ez az állapot a drága emberséges gazdit ingerli, milyen tanács jön? Ivartalanítsd! Istenem, röhögök. Elég szomorú hgoy minden problémára ez a válasz.


Majd fog enni, ne zavard, rakd oda neki a kaját. Mellesleg mit szoktál neki adni? Remélem nem száraz tápot, mert akkor rég bukott a dolog. NE tápot adj neki, hanem igazi kaját, magyarul maradékot, pl pörkölt vagy húsleves maradék, vagy ami van. A lényeg hogy folyadékban gazdag legyen, csontos hús, vagy hasonló. NEm jó az ha hulladék száraz táppal tömik az állatot, nem egészséges.

2016. jan. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17%
JA és hozzátenném, miért gusztustalan dolog az ha születik 8 kutya? Akkor ezek szerint az egyik válaszadó is egy gusztustalan mert ő is megszületett. Érdekes kijelentés. Bár lehet igazad van egyik válaszadó, az emlősök tényleg gusztustalanok.
2016. jan. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Kedves 7. kommentelő:

[link]

[link]

[link]

stb...

Ezeknek a kutyáknak is vannak szülei, és az ő gazdijuk is úgy gondolta, hogy mi baj lehetne belőle..

Én sem helyeslem az ivartalanítást, de! ha egy olyan helyen laknék, ahol rozoga a kerítés és átjönne a szomszéd kanja, akkor szerintem minimum megtenném.

Kan kutyám 4 évesen lett ivartalanítva, mert egy fertőzés indult el benne, zöldes váladék folyt ki a nemiszervéből, antibiotikumok nem használtak, ivartalanították és el is múlt ez a probléma. Mindenki maga dönti el, hogy ivartalanít vagy nem, de szaporítani akkor sem kell.

2016. jan. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha egy kutya nem eszik, az önmagában nagy baj, hátha még kölykei is vannak és szoptat. Mindenképp vidd mihamarabb orvoshoz, mert simán lehet olyan baja, amitől akár pár nap alatt elpusztulhat arról nem beszélve, hogy akkor a kölyköknek is annyi lenne, hacsak nem te eteted őket kétóránként cumisüvegből. Bár ha igazán törödnél a kutyáddal, akkor ezt nem nekünk kellene neked leírnunk, hanem csinálnád magadtól is.

2016. jan. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

sürgősen állatorvos és infúzió, itt már nem elég az itatás, mert azzal nem pótolni a kiesett mennyiséget

hogy lehet valaki ennyire felelőtlen, hogy nem képes elvinni a kutyáját, amikor az bajban van? minek neked kutya egyáltalán?

2016. jan. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Andizsuzsi ***** válasza:
Mi van a kölykökkel? Olyan kutya, amelyik nem iszik, nem szoptat.
2016. jan. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!