Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ütött a kutyámba, rá se...

Mi ütött a kutyámba, rá se ismerek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt két napban, mintha bolond gombát evett volna. Először is, kitúrta a szemetest. Még életében nem csinált ilyet. Úszott az egész konyha a szemétben, mikor megláttam azt se tudtam, hogy sírjak vagy nevessen. Jól meg is szídtam, fülét farkát behúzta. Ez este történt. Reggel meg jött a következő műsora, bepisilt a házba. 6 éves, tehát már szobatiszta. Reggel készülődtem, munka előtt, mikor valami csorgást hallok az előszobából. Hát kinézek, és ott állt és pisilt. Hát majdnem sírva fakadtam, már így is késésben voltam. Pedig nem mentünk le később, mint szoktunk, fél hatkor megyünk le, és 25 volt.

Egyszerűen nem tudomm i van vele, nem szokott ilyen lenni. Mi üthetett belé? Én rontottam el valamit?

Pár napja halt meg papám, amitől teljesen kikészültem, munkahelyemen se túl rózsás a helyzet most, plusz a vizsgáim is most vannak, szóval az idegeim egy hajszálon függnek, lehet hogy ezt megérzi, és azért ilyen lüke mostanában?


L/19



2016. jan. 12. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kiborulós időszakom volt, a kutyám ugyanígy viselkedett. Ő most a tükör, próbálj megnyugodni, és lehiggadni, akkor ő sem stresszel/figyelemfelhív.
2016. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megválaszoltad a saját kérdésedet! Amiatt van, mert érzi, hogy teljesen ki vagy borulva!

Részvétem a papád miatt!

2016. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az az egy vigasztal, hogy már nem szenved szegény...
2016. jan. 12. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Megérezte a stresszt. Azért csinálja.
2016. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kutyamutyi ***** válasza:

Egyetértek az első két válaszolóval. Szerintem is a legjobb ha nyugodt vagy.

Többféle napi rutint is bevezetsz neki (mint a reggel fél hatkor kimenés), így biztosabb környezetet kap. Jobban tudja majd kezelni a helyzetet.

2016. jan. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!