Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rövidebb utazás (10 nap)...

Rövidebb utazás (10 nap) kutyával? Kire bízzátok?

Figyelt kérdés
Ti hogy szoktátok megoldani, ha el kell utaznotok és otthon kell maradnia a kutyának? Kire bízzátok, ki számíthat "megbízhatónak"? Nincs rossz érzés bennetek, ha otthon hagyjátok? :/

2016. jan. 12. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Margitkára bízd.
2016. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem bízol senkiben, akkor fizethetsz ilyen kutyamegőrző helyeknek. Nézz utána, teljesen jól tartják őket, de nem 2 Ft. Amúgy barátok, család, vagy kutyás ismerőssel is tök jól működhet, ha kölcsönösen vigyáztok néha egymás kutyájára.


Rossz érzés van az emberben, de mégis ki tudja előre, hogy 15 évig soha nem lesz pár nap, amikor menni kell? Ez teljesen normális, még a legnagyobb kutyások is kerülhetnek ilyen helyzetbe (pl céges út, pár napos konferencia), akik nyaralni is viszik magukkal rendszeresen a kedvencüket.

2016. jan. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én első körben ha szülők nélkül,akkor szülőkre bíznám.

Ha velük akkor pedig egy ismerősömre,aki panzióztat kutyát,benne megbízok.

Egyszer bíztam mamámékra,de akkor is megszökött az egyik:D

2016. jan. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2016. jan. 13. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!