Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiképzett kutya orrát mivel...

A kiképzett kutya orrát mivel lehet megtéveszteni?

Figyelt kérdés
pl ha be van tanitva valamit keresni és azt a valamit mivel kell bekenni hogy a kutya orrát megtévessze és ne találja meg azt a valamit? (csak kiváncsi vagyok :D)
2010. márc. 26. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Bors, paprika.
2010. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szoval ha ezt a valamit beteszem a zsebembe és jol megborsozom akkor nem találja meg??? vagy rosszul értelmezem a választ
2010. márc. 26. 19:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit akarsz eltűntetni?:D
2010. márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
semmivel. Ne is próbálkozz. Elhiheted...
2010. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, akkor biztosan nem?? cnem akarok próbálkozni, csak kérdezem,
2010. márc. 26. 20:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmivel. Az csak legenda, hogy a bors elfedi.
2010. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én láttam a múltkor egy dokumentumfilmet, amiben egy konténerben egy tonna kávézacc-ba volt elrelytve egy hulla és valami drog. És a keresőkutyák nem találták meg. Valami vonaton volt valami konténer kávé és a többire nem emlékszem. :D
2010. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehet semmivel megtéveszteni. Esetleg a figyelmét lehet elterelni pl. tüzelő szuka pisi szaggal (ha kan). Azzal biztos ellenne egy darabig, de amikor ráun, utána biztos a tárgyad keresésével foglalkozna. Vagy, ha nagyon jól van képezve, lehet még ezzel sem tudnád megvezetni.
2010. márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En is lattam egy dokumentum filmet, amiben egy pasinak tobb kilometer elonye volt a kutyaval szemben es mindent elkovetett, hogy ne talalja meg a kutya. belehempergett mocsarba, keresztul ment egy kisebb tavon, amikor egy mezore ert, korbefutkosta minden iranyban, asszem egy darabon meg kocsiba is szallt es meg nem emlekszem, milyen trukkoket vetett be, de nekem hihetetlennek tunt, hogy a kutya megis megtalalta. Alig hittem el. Nagyon erdekes volt. Szerintem nem lehet megteveszteni oket. Persze elkovetnek ok is hibakat. Szinten a TV-ben lattam, hogy egy drogkereso kutya figyelmen kivul hagyta a taskat, amiben drog volt. Ugyhogy ok is hibazhatnak, de olyan eszkoz nincs, amivel minden kutyat torvenyszeruen be lehet csapni.
2010. márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!