Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy legyen? Hogy csináljam?

Hogy legyen? Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Tavasszal megmentünk egy kutyust az illatos útról és kb 10-14 napot leszünk vala itthon. Abba a 2 hétbe érdemes ivartalanítani vagy inkább majd nyáron? Ja és még azt szeretném megkérdezni hogy Dr. Németh Zsolthoz szeretném vinni mert nagyon sok jót hallottam róla meg közel is van hozzánk hogy ő altató injekcióval vagy gázzal altat? Vagy esetleg meglehet arra kérni hogy inkább gázzal csinálja?

2016. jan. 13. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne akkor ivartalanítsátok, hanem azt a két hetet használjátok arra, hogy megismerjétek egymást a kutyával, kiépítsétek a kötődést, megtanulja az alapszabályokat. Úgyis meg lesz zavarodva az új helyzetben, nem kell a stresszhelyzetet fokozni egy műtéttel. Majd később, mikor már beszokott, megcsináltatjátok.
2016. jan. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

injekcióval altat és nem az a típus, akinek megmondod, hogy mit hogyan csináljon. nagyon ragaszkodsz a gázhoz, egészségügyi oka van? nagyon szépen dolgozik szerintem, az én kutyámnak (kan) egy hét múlva, varratszedés után már alig látszott a seb és 20 perc alatt végzett az egésszel.

szerintem amúgy jobb lenne tavasszal, az időjárás miatt. nagy melegben nem a legjobb műteni, megterheli a szervezetüket.

2016. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendi köszi. Nem nincs betegsége csak azt olvastam hogy ha gázzal bódít akkor már aznap nem lesz olyan kis bágyadt hanem olyan lesz mint máskor. :)
2016. jan. 18. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!