Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hetes közép-ázsiai kutyusom...

10 hetes közép-ázsiai kutyusomnak keresek minőségi, jó tápot, ami 25 % fehérje tartalom alatti. Melyiket ajánlanátok, Bosch, Happy dog maxi junior?

Figyelt kérdés
2016. jan. 13. 09:24
 1/2 kutyamutyi ***** válasza:

A B.A.R.F. / Raw Food Diet etetésről hallottál már? A lényege, hogy a kutyák/macskák azt kapják enni, amit a természetben is ennének. Tehát nyers húst. Persze oda kell figyelni az összetételre, és, hogy minden tápanyaghoz hozzájusson, főleg kölyökkorban, de rengeteg oldal szól erről az interneten. Érdemes utána nézni!

Én mondjuk a macskámat kezdtem el így etetni és milliószor jobban élvezte, mint a száraztáp meg konzerv rágcsálást (nézni is izgalmas volt). Mellesleg kevésbé büdös a szája és az alom, plusz lakásmacska és nem hízik annyira, mint a gyári eledelektől.

Én nagyon ajánlom, nekünk bejött!


https://www.youtube.com/watch?v=1QnG1BV3B-E

https://www.youtube.com/watch?v=gaI0qrdbnz4

2016. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 komandi2 ***** válasza:
49%

A Bosch közepes minőség/van róla itt kérdés/,inkább nem ajánlják.

A Happy Dog prémium,próbáld először azt.

Én is hasonló problémával küzdök,Shar Pei kölyköm van,nekik sem lehet adni magas fehérje tartalmú tápot.

Már a harmadik fajtát próbáljuk,most vagyunk átállás alatt/Happy Dog Africa/.

Amit mindenképp adj még neki az a zöldkagyló kivonat/Gelenk Power +/,állítólag csodákat tesz az izületekkel.

Hétezer egy hatszáz grammos doboz,de 3-4 hónapig elég.

2016. jan. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!