Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » EGy 13-14 éves kamasz is...

EGy 13-14 éves kamasz is lehet falkavezér?

Figyelt kérdés

gondolom a kutyától függ meg hogy mennyire van erős "kezünk" hozzá!

Cane corso-t szeretnék szóval azért érdekelne..

Normális válaszokat szeretnék!

köszönöm.!


2010. márc. 26. 20:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%
hol? a WoWban?
2010. márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég határozott személyiség, akkor persze.
2010. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha el tudod magadról képzelni, persze.
2010. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%

persze, a kutya mindenképpen falkavezérként tekint a gazdájára, kortól függetlenül!!!!!!!!!!!!!!!

egy jól nevelt kutya a családban tisztában van azzal hogy ő a legalul helyezkedik el a rendben, és még a legkisebb gyereknek is hatalma van felette!!!!!

2010. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
31%

ma 20:32



Ez orbitális ökörség..

2010. márc. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
52%

A kutya azt fogadja el igazán falkavezérnek, akit szeret.


És vannak egy gazdás kutyák is.


És olyan is van, hogy a kutya megpróbál felülkerekedni az akaratodon, és önállóan tenni dolgokat mert neki úgy van kedve..

2010. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
48%

ma 20:32


Az egészséges lelkü kutyának van saját stílusa, és saját akarata is, amiről te beszélsz az a lelkileg megtört szerencsétlen kutya, aki felett "hatalma" lehet egy gyereknek.


A kutya nem támadná meg soha azt akit szeret (kivéve félelemből, vagy ha óvja kajáját bár ez ritka és inkább csak figyelmeztetés mint támadás) , de nem sorolja magát alá egy nálánál gyengébb vagy kisebb embernek.

2010. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszi hogy segítettetek!

Az elsőnek : nem tudom hogy miért kell hülyének nézni azért mert 13 éves vagyok..

2010. márc. 26. 21:19
 9/23 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek: igen lehet. Én 10 évesen kaptam az első kutyám, csak nekem fogad szót mert így neveltem! Bár nem kemény kutya mint amilyet te akarsz! Talán először egy másik fajtával kellene kezdeni, bár ki tudja, lehet ilyen fajtával is boldogulsz.

Másik válaszolónak! A kutyánek nem az a falka vezére akit szeret! Ez korántsem elég! Az a falkavezér aki úgy viselkedik, kivívja magának a tiszteletet, vezei a falkát, legerősebb, legokosabb! A kutya szereti a gazdáját akkor is ha az nem tud neki parancsolni, csak épp nem tekinti főnöknek. És egy normálisan nevelt kutya szó nélkül hagyja hogy a főnök elvegye a kajáját.

2010. márc. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok még egy: a 15 kg-os kutyám képes elhúzni szánkóval, vagy ka akarná igencsak nagyot ránthatna rajtam! Szóval akkor pl egy nagy kutyának senki nem lehet a főnöke mert nem hiszem hogy van olyan ember aki erősebb egy 60-70 kg-os kutyánál! Ez nem így működik, fontos hogy erős legyen az ember, de a tekintély még fontosabb!
2010. márc. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!