Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen fajta...

Szerintetek milyen fajta kutya lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok,most mentettünk egy kutyát rossz helyről.Azóta voltunk vele állatorvosnál,kiderült hogy kb.10 hetes.Sajnos azt nem tudta megmondani a doki,hogy milyen fajta lehet,ezért kérdezlek titeket.A képen nem látszik:Bolyhos pofija van,vágott füle,kicsit nagyobb mint a bichon havanese-em,fiú,nagyon energikus,makacs.Ötletek?

Kép: [link]



2016. jan. 13. 23:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Még mielőtt írnátok:tudom hogy keverék,azon belül érdekelne.
2016. jan. 13. 23:04
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ez egy tünemény! ^^

Stafford 100%, hogy van benne: a színe, a pofa és a fej felépítése, a formája. A staff mellé besegített valami hosszúszőrű apuka is, nagyon édes!

Szép kutya lesz, nem marad mindig ekkora. :) Szeresd nagyon!

2016. jan. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Tényleg nagyon husi! Igaza van az előttem szólónak, szerintem is Staff. lehet az egyik szülő! :)
2016. jan. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Miss N válasza:
az orra meg szem reszrol nekem valamiert egybol a corgik jutottak eszembe.. lehet csak azert ,mert ujabban nagyon szerentek egyet :D
2016. jan. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
stafi és foxi mix valami +al:)
2016. jan. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Foxi biztos van benne :)
2016. jan. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is a foxi staffi. Én a drótszőrüre gondolok.

És nagyon édes <3

2016. jan. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)Igazából mi csak ideiglenes gazdija vagyunk.Mióta meghalt az egyik kutyánk úgy döntöttünk,hogy mindig mentünk rossz helyről 1-1-et, keresünk neki egy álomgazdit,és jöhet a következő.Neki is éppen álomgazdit keresünk.És igazatok van,irtó aranyos kis csöppség,nehéz lesz majd odaadni:)
2016. jan. 15. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!