Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák és a rókák tudnak...

A kutyák és a rókák tudnak életképes utódot csinálni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Remélem nem!!!
2010. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szerintem nem.


De amikor apukám falun volt ismerősöknél, nekik volt egy kutyájuk akire azt mondták, hogy az anyja kutya, az apja meg róka o.O

Az a kutya nagyon vad, és küllemre tényleg hasonlit a rókára, de mégis a feje is, kutyás.

És nagyon furcsa ugatása van.


De én valahogy nem tudom elképzelni, biológiailag hogy lenne lehetséges egy kutya-róka keveredés.

2010. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ilyet én is hallottam régen, hogy van egy kutya aminek az egyik "szülője" róka... Hát nem akarom elhinni.


Szerintem a kutya és a róka nem kezdenek egymással és nem is hiszem, hogy lehetne utódjuk. Bár kitudja... de szerintem normális körülmények között nem a válasz.

2010. márc. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem lehet


Van olyan is, hogy tigris-oroszlá... Bár sokszorelőfordul, hogy életképtelenek, de van mikor nem, úgyhogy sztem lehet.

[link]

2010. márc. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Akiteki ***** válasza:

A kutya és a róka nem egy fajhoz tartoznak. Ahogyan nem lehet egy majomnak és egy embernek sem gyereke, pedig sokszor mennyire hasonlítanak! :))

A farkas és kutya párosodásából lehet utód.

2010. márc. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg az fordulhatott elő, hogy az eb rámászott a rókára. (Az egyik ismim kutyája a macskákra bukik, mégsem születnek "kucskák") Erdélyi Nimród(Vadász magazin) szerint elterjedt néphiedelem, hogy a róka és a kutya párosodhat, ebből lesz a sakál. De ez csak mese nyilván
2010. márc. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Akiteki ***** válasza:
100%

Kicsit rákerestem jóbarátom google segítségével, de nem találtam magyarul a konkrét kromoszómaszámokat. De nálam okosabban is így írták: A róka ugyancsak kizárható az ősök sorából. A kromoszómák különbözése a rókák és farkasok, illetve a rókák és a kutyák között kizárttá teszi a keveredést.

[link]

2010. márc. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
81%

Persze, hogy lehet!


Két lehetőség van:

1. a RÓTYA

2. a KUKA

2010. márc. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Akiteki ***** válasza:
Most hogy mondod, nekünk plüssjátékban van hasonló. Kutyáim kedvence. Olyan, mint egy majom, de birkaszerű szőrrel. Birjomnak hívjuk.
2010. márc. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tegnap estétől a rótyán és a kukán röhögök :DDD

Bocs, az offért.

2010. márc. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!