Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám ma lett chipezve és...

A kutyám ma lett chipezve és regisztrálva és most vettem észre, hogy a regisztrációnál rosszúl írták be a nevemet. Ebből lehet baj? Valamint lehet módosítani?

Figyelt kérdés

2016. jan. 14. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Bemész a megfelelő hivatalba és szólsz, akkor módosítják.
2016. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fingkirály ***** válasza:

Ha a telefonszámot nem cseszerintették el, akkor úgyis utolérnek, és rájönnek amikor bemutatkozol, hogy valszeg te vagy az, csak elírták.


Nyugi, nincs baj :)

2016. jan. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És az állatorvos tudja módosítani ha szólok neki?
2016. jan. 14. 20:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze!


Bemész a legközelebbi rendelőbe és elmondod, hogy el van írva a neved, legyen szíves kijavítani és akkor ott szépen megvárod, amíg odamegy a számítógéphez és kijavítja :)

2016. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Mindenkinek ment a zöld kezecske :D

2016. jan. 14. 20:35
 6/6 elwera ***** válasza:
volt olyan, hogy mind a 2 kutyánk az én nevemen volt valahogy, aztán szóltam az állatorvosnak mikor kapott oltást az egyik, hogy írja át a párom nevére, és átírta gond nélkül.
2016. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!