Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok...

Milyen kutyát ajánlanátok első kutyának? (többi lent)

Figyelt kérdés

Rövid leírás: kertes házban, de ki-be járása lehet a házban, gyerekek mellé,nem szeretném versenyekre benevezni de kutyaiskolába vinném. Napi 2x tudnám elvinni hosszú sétára, egyedül sose lenne otthon.

Megbízható helyről szeretnék elhozni kiskutyát, ezért tenyésztőket is ajánlhattok.


2016. jan. 16. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Labrador!!!!
2016. jan. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Border collie az egyik legbarátságosabb és legjátékosabb kutyafajta. Gyerekek mellé is ajánlom, és jó ha van rá sok időd.
2016. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A border collie rengeteg mozgást, foglalkozást igényel! Nem ajánlom... az meg, hogy sosincs egyedül, egyáltalán nem jó!

Ha nincs kiszemelt fajtátok, akkor a menhelyet ajánlom!

2016. jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

border colliet semmiképpen sem.

menhelyet ajánlok.

2016. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én jobban örülnék olyan kiskutyának, ahol látom és olvashatok a szülőkről is.

A labradorra én is gondoltam, köszönöm a válaszokat.

2016. jan. 16. 18:35
 6/10 anonim ***** válasza:

azért ajánlottam a menhelyet, mert semmiféle fajtának nem vagy rajongója, akkor meg egy idősebb kutyát is választhatnátok, akiről már tudjátok, hogy milyen.

el nem ítéllek érte, nekem is törzskkönyves kutyám van, pont emiatt is. a labrador tényleg jó választás lehet, ha jó helyről hozod.

2016. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Dándog. Bár nem tudom, mit takar pontosan a hosszú séta. Ha napi kétszer 1,5-2 órára le tudod vinni úgy, hogy elengeded és szabadon rohangál más kutyákkal, vagy játszol vele, az kielégíti a mozgásigényét. Gyerekeket nagyon szereti, védi őket, de olyan családba nem érdemes, ahol gyakoriak a viták,mert gyakran a család kisebb tagját védelmezik. Szóval nyugodt környezetben, mindenképpen bent a házban érzi jól magát, emberek között, nem kerti kutya. Idegenekkel viszont bizalmatlan, de nem agresszív, inkább távolságtartó. Azzal viszont számolni kell, hogy rengeteget eszik, ami sok pénzbe kerül.

Azt is érdemes figyelembe venni, hogy a fajtiszta kutyák drágák, nem élnek olyan sokáig, mint a keverékek, és több odafigyelést is igényelnek.

Menjetek el egy menhelyre, kérjetek tanácsot az ott dolgozóktól, ők értenek hozzá és szívesen fognak segíteni.

2016. jan. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Landseer. Kifejezetten jó gyerekek mellé. Ha érdekel tudok ajánlani tenyésztőt.
2016. jan. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, még gondolkodunk, hogy mi legyen :)
2016. jan. 17. 09:30
 10/10 Csokiskeksz2121 ***** válasza:
Golden retriever. Kifejezetten jó gyerek mellé,nagyon kedves kutya.
2016. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!