Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Maradhat a kutya szobakennelbe...

Maradhat a kutya szobakennelben, ha elmegyek itthonról?

Figyelt kérdés

Felnőtt kutya, amíg elmegyek itthonról összelopkod dolgokat és megzabálja. Már nem tudok hogy pakolni, semmi sincs elől és mégis talál valamit, kipakol, ajtókat nyit ki és hasonlók.

Tudom a probléma okát, de jelenleg nem tudok vele mit kezdeni. Nem megoldás a lemozgatás, le van fárasztva agyilag-testileg, nem az a baj, ha hullán hagyom itthon is kitalál valami baromságot (az ok kezdete előtt is fordult már elő ilyen, de nem minden alkalommal, csak ritkán és nem ilyen mértékben, tudom, hogy nem ez az ok).

Nem sokat van egyedül és nem is sok időre, csak pár órára. A szobakennelében kényelmesen tud ülni, állni, feküdni, fordulni. Két ugyanekkora kutya is kényelmesen elférne, lehet, hogy három is.

Ti bennehagynátok? Hozzá van szokva, van, hogy bezárom, otthagyom és átmegyek másik szobába stb. Így még nem hagytam itt benne.



2016. jan. 16. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ne maradhatna benne? Nem kevesen csinálnak így, ha elmennek otthonról.
2016. jan. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem valahogy idegen (annak ellenére, hogy szoktatva van és bírja), mert nem kölyök már (én főleg olyanokat ismerek akik kicsinek tartják így), de akkor megnyugodtam, hogy nem leszek miatta állatkínzó.
2016. jan. 16. 19:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ördögtől való. Nekünk bullterrierhez kifejezetten ajánlottàk. Szerette is, de már nincs rá szükség. Öreg már a romboláshoz.
2016. jan. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!