Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leonbergit első kutyának?

Leonbergit első kutyának?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta szeretnék kutyát és ez a fajta az ami nagyon nagyon tetszik. De még nem volt szerencsém élőben megcsodálni. Sokat olvastam róla, tudom, hogy szelíd, jóságos kutya, de mégis első kutyának is megfelelő? Családi környezetbe kerülne, kertes házba, de szobakutya volna. Kb. 0-24 órában vele tudnék lenni a munkahelyem ezt lehetővé teszi. Megfelelne első kutyának?
2016. jan. 16. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, alkalmas első kutyának.
2016. jan. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, alkalmas lehet.

Feltéve, hogy azt, hogy "szobakutya lenne" nem úgy képzeled, hogy bezárod a lakásba és napi pár órát sétáltatod.

Hanem, úgy hogy biztosítod számára, hogy bármikor kimehet az udvarra és emellett sétáltatni is érdemes.

Persze ez azzal jár, hogy ha kint sár van, akkor benn is az lesz...

2016. jan. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kutyamutyi ***** válasza:

Igen, ha elég következetes és határozott vagy tökéletes kutya. Ha még nem találkoztál hús-vér leonokkal, szerintem nézz ki egy tenésztőt, akitől vennéd a kölyköt és kérd meg, hadd nézd meg a kutyáit, hogy testközelből tapasztald milyenek. :)

Sok sikert a kiskutyához!

2016. jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!