Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leonbergit más állat mellé?

Leonbergit más állat mellé?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy aranyhalam.

Az lenne a kérdésem, hogy egy leonbergit bevállalhatok-e mellé?


2016. jan. 17. 03:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Persze megbízható kennelből venném!
2016. jan. 17. 03:58
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Mi köze az aranyhalhoz egy leonberginek?

Berakod az aranyhal mellé az akváriumba?

Egyébként az aranyhal társas, inkább szerezz neki társat (és feltételezem kb befőttesüvegben van szegény, szóval) egy megfelelő méretű akváriumot.

Gondolom nem is panelban tartanád a kutyát, az aranyhalat pedig valószínűsítem, hogy a házban tartod akváriumban (kerti tóban nem szokott egyet tartani az ember).

2016. jan. 17. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak trollkodik a kérdező.
2016. jan. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó, most itt vagyok egy vizes kutyával meg egy fél aranyhallal kösz a tanácsokat!!!
2016. jan. 19. 02:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez várható volt. Ami víz, abban a leo megfürdik, ami hal, azt pedig megeszi. Itt bukik ki az is, hogy csak trollkodsz, mert ha igaz lenne amit írsz, akkor nem hagyta volna meg az aranyhal felét, hanem 1 másodperc alatt egészben lenyelte volna.
2016. jan. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez most szerinted kedves kerdezo,vicces volt???

Na jo picit talan îgen:))))

2016. ápr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért ne vállalhatnál be? De tedd fel magadnak a kérdést: Tudok tisztességesen gondozni, szeretni kb 15 évig egy kutyát?
2016. ápr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!