Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vein esély arra, hogy a...

Vein esély arra, hogy a kutyusom felépül?

Figyelt kérdés

8 és fél éves mopsz. Csütörtökön este lett rosszul, péntek délben nézte meg az állatorvos. Azt mondta, kullancs, adott neki 4 szurit, de a kullancsot nem találta benne. Azóta a kutya csak fekszik, nem eszik, szívesen iszik, de azt kihányja. Azt mondta az orvos, hogy már jobban kellene lennie, és szerintem is, mivel szinte azonnal kezelve lett.

Mondjátok, szerintetek van remény?


2016. jan. 17. 09:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*Van
2016. jan. 17. 10:02
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem mondta az orvos azóta, hogy ad neki infúziót? Szerintem ha a vizet is kihányja, akkor nagy baj van, ki fog száradni.
2016. jan. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem. Az orvos csak azt mondta, hogy el kell altatni :'(

De én még reménykedem, kérlek segítsetek!

Nagyon szeretem :(

2016. jan. 17. 10:18
 4/13 anonim ***** válasza:

Másik állatorvos azonnal.


Ha tényleg menthetetlen, ne szenvedjen, ha gyótítható akkor minden negyed óra számít...

2016. jan. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Keress sürgősen másik orvost! Imizolt kapott? Vagy milyen szurikat kapott?
2016. jan. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Infúzió nélkül ki fog száradni a kutyus. Szerintem is menj másik állatorvoshoz, még mielőtt késő lesz. De megvizsgálta a kutyust vagy csak találomra közölte hogy kullancs?
2016. jan. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Volt-e kullancsra labor?

Sok kutyánál nem elég az első kezelés. 2 nap múlva vissza szokták hívni a kutyát és újabb szuri, infúzió, ha az orvos úgy látja, nem megfelelően reagált az első kezelésre. van kutya, amelyiket akár naponta infúziózzák.

Sürgősen keress másik orvost. Lehetőleg nagyobb rendelőt, klinikát.

2016. jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Úristen, ha nem vittük volna el másik orvoshoz, már nem élne a kutyám. Azt hittük, jó doki az is, akihez jártunk, de kiderült, hogy nem!

A kutyámnak nagyon súlyos húgyhólyaggyulladása van, holnap megműtik. Ehhez képest a másik orvos szinte vizsgálat nélkül elaltatta volna. Elképesztő. Az ilyen felelőtlenek miért segítségnyújtással foglalkoznak?! És az embereknél is ez megy. Minden egyes élőlény a Földön külön személyiség és mindenkit szeret valaki. Miért kell következetlenül megfosztanuik minket egymástól?

2016. jan. 17. 16:47
 9/13 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, a lényeg, hogy a kutyus rendben van már, megkapja a megfelelő kezelést! Sajnos ez ilyen :/ Sok ilyen állatorvos van, nem kéne nekik praktizálni, nem tudom, miért engedik. Egy kérdés: a vizelete véres volt? Vagy nem vettetek észre ilyesmit?
2016. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ma 16:58

Sajnos a véres vizelet a babeziánál is jelentkezik. Ezért kell elvárni a labort mindig, hogy valóban babeziás -e a kutya?

2016. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!