Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnam minimalisra...

Hogy tudnam minimalisra csokkenteni a kutya szőrhullasat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a kutyámat de nem ragaszkodik hozzám mindig be akar jönni a házba de nem engedik a szüleim mert hogy nagyom hullatja a szőrét (pedig nincs nagy szőre) és azt mondták akkor bejöhet ha nem hullatja annyira viszont kefélni kefelem de még így is sokat hullatja minden időszakban légyszíves aki tud segítsen előre is köszönöm :)

2016. jan. 17. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a furminátort javasolnám, mert az minden elhalt szőrszálat összeszed, és nem is kell olyan sűrűn használni. Viszont kicsit drága, de szerintem megéri az árát.
2016. jan. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt honnan tudnám beszerezni és amúgy direkt ilyenre csinálták?
2016. jan. 17. 11:56
 3/6 A kérdező kommentje:
Már megtalaltam köszi és ez után nem nagyom fog hullani a szőr jöhetnek személyes tapasztalatok. Köszi előre jöhetnek még válaszok
2016. jan. 17. 12:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Két rövidszőrű kutyám van, lakásban. A Furminator egy áldás, egy zseniális találmány! Csak ajánlani tudom.

A lakásban tartott kutya ugye egész évben vedlik, a fűtés miatt. Ha nem vettem volna Furminatort, nyakig ülnék a pici, szúrós szőrben. :D

Szüleid díjazni fogják, vegyél egyet. Különböző szőrhosszúságra más-más típust lehet kapni.

2016. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

lényeges hogy mivel eteted, attól is hullhat a szőre. Nézd meg itt brit care hypoallergén táp,

[link]

2016. jan. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat amúgy a szüleim nem hiszik el hogy ennyire kiszedi amúgy ha kint van a kutya akkor télen is lehet használni?
2016. jan. 18. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!